, ,

Apple, iPhone 6 Plus Telefonlarını Geri mi Çağırıyor?

Google+'da Paylaş!


Bu tür haberlerin nasıl yayıldığı konusunda bir fikrim yok ama, ortalıkta iPhoe 6 Plus hakkında pekte iyi bir haber dolaşmıyor. Eğer iPhone 6 Plus markanız varsa, pantolonunuzun arka cebinde taşımayın diye çıkan haberlerin sebebi, telefonların bükülme probleminin olması. Yani Apple, iPhone 6 modelleri için çok cazip denilecek bir özellik ortaya koymamış olsa da, bükülebilir telefon modelini düşündüğünüz zaman farklı bir niteliği ortaya koyduğunu düşüneceksiniz. 

Telefonun esneme özelliği sayesinde, katlayıp cebinize koyabilirsiniz.  Telefonun kasa sistemini sağlam niteliklere haiz olmaması, Apple firmasını zor duruma soktu açıkçası. Şimdi kendisinin bu durumu nasıl telafi etmesi bekleniyor. Ne olaydı da Apple iPhone 6 Plus kasalarını daha iyi yapaydım pişmanlığı, firmaya şimdiden büyük kayıplar faturası çıkardı. Ama Apple firması bu durumu da çözebilecek ekip ve deneyime sahip diye düşünüyorum. 

Apple iPhone 6 alırken lütfen arka cepte bir tura çıkma izni satıcınızdan isteyin. Ne olur ne olmaz, sizinki de bükülebilir. 

İlginizi çekebilir

0 yorum