,

Tumblr.

Google+'da Paylaş!Günümüz internet dünyasında sosyal medyanın gücü inkar edilemez derecede artmıştır. Sosyal medyada etkin olmak amacıyla birçok çeşit internet sitesini kullanabilmekteyiz. Tumblr ise bu konuda yeni yeni atılım yapan bir internet sitesidir.

Tumblr genellikle mini blog şeklinde adlandırılmaktadır ve kişilerin gerek fotoğraf gerekse yazıları ile kendilerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Bu sayede isteyen herkes bir anlamda kendi internet sitelerine sahip olmaktadır.

Tumblr bloğunuza takipçi kazanmak ve başka blogları takip etmek mümkündür. Bu şekilde beğendiğimiz kişilerin Tumblr profillerini incelmek mümkündür. Ayrıca şuanda Tumblr internet sitesinin mobil uygulamaları da IOS ve Android marketlerde bulunmaktadır. Bu sayede mobil olarak da Tumblr hesabınızı kontrol etmek mümkündür. Aynı zamanda istediğiniz ve sevdiğiniz hobilerinizi de bu şekilde paylaşabilirsiniz ve diğer kullanıcılar ile de fikir alış verişlerinde bulunabilirsiniz.


Gelecekte de Tumblr kullanıcı sayısının ve profillerinin çok daha fazla şekilde artacağı düşünülmektedir. Tumblr ve diğer blog hizmetleri sayesinde anında aklına gelen bir anınızı ya da ilginizi çeken bir manzarayı anında bloğunuza aktarabilirsiniz.

Tumblr sitesine kayıt olmak için;

Tumblr yazısına tıklamanız yeterlidir.

İyi eğlenceler.

İlginizi çekebilir

0 yorum