, , ,

Hearthstone oyunu nedir?

Google+'da Paylaş!Dünyanın en popüler oyun geliştiricisi Blizzard tarafından piyasaya sürülen Hearthstone, ücretsiz olarak sunulan dijital kart oyunudur.

9 adet kahramanın var olduğu oyunda, oyu severler dilediklerini seçerek oyuna dahil olabiliyorlar. Oyunun mantığı çok basit bir kurguya sahip. Her kahramanın kendine özel yetenekleri ve özelikleri var. Bu özellikleri de dikkate alarak, kahramanınıza uygun hazırlayacağınız kartlarla rakiplerinize karşı koyacaksınız. Dilerseniz otomatik olarak da kartların hazırlamasını sağlayabilirsiniz. 

Oyunda büyü kartları, savaşçı kartları, silah kartları, özel yetenek kartları ve daha farklı kartların sunulduğu oyun içerisinde görevleri tamamlamanız ve tamamlanan görevlerden altınlar kazanmanız sağlanıyor. Bu altınlar ile yeni kartlar satın alabilir veya oyunda gücünüzü arttırmak için parayla kart sahibi olabilirsiniz. 

Rakibinizle gireceğiniz yarışta 30 can kaybına ilk düşen kaybetmiş sayılıyor. Bu nedenle oyunculardan istenen hamleleri doğru ve akıllıca yapmaları. Ne kadar çok rakip yenerseniz, karakterinizin gücü o kadar artıyor. Buda oyun içerisinde daha fazla kart ve hamle sahibi olmanızı sağlıyor. 

İlginizi çekebilir

0 yorum