, ,

İOS 8 Güncellemesi ile Yeni Bir Dünya!

Google+'da Paylaş!


Apple firması yeni nesil ürünleri geçtiğimiz haftalarda büyük bir etkinlikle ve takipçi sayısıyla tanıttı. Oldukça heyecanlı ve zevkli geçen dakikalarda en çok merak edilenlerden birisi iPhone 6 serisinin özellikleri oldu. Sadece iPhone 6 ve Plus konuşulmadı tabi. Bunun yanında giyilebilir teknolojilerden en çok öne çıkan akıllı saat tanıtımı da yapıldı. 

Apple Watch akıllı saatini kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. Bu yeni tanıtılan ürünlerin hepsi de, İOS 8 güncellemesiyle beraber geliyor. Yeni nesil işletim cihazı olarak tanıttığı İOS 8 güncellemelerinden diğer iPhone ürünleri de faydalanacak tabi.

İPhone kullanıcılarını endişelendiren en büyük şey, İOS 8 ile 
telefonlarında ne gibi değişiklikler yaşayacaklarından çok, sistemlerinin yavaşlayıp, yavaşlamayacaklarıdır. Ancak Apple yetkilileri bu konuda kesin konuşuyorlar ve İOS 7 güncellemesiyle iPhone 4S modellerinin yavaşlaması sorunları gibi bir durumla kimsenin karşılaşmayacağını söylüyorlar. 

İOS 8 güncellemesi; iPhone 5C, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, ve iPad serisine gelecek. Güncelleştirme için telefonunuzun ayarlar bölümüne giriniz ve İOS 8 güncellemesini aktif edeniz. 

İlginizi çekebilir

0 yorum