, ,

Ogame ile maceraya hazır olun!

Google+'da Paylaş!


Eğer hayatınızın sıkıcı geçtiğini düşüyorsanız, maceraya ihtiyacınız var. Tarayıcı tabanlı oynanan strateji oyunu ogame, dünyayı kasıp kavurmaya devam ederken, 2005 senesinden beri de, Türkiye’yi kasıp kavurmakta. 

Sizde sıkıcı hayatınıza eğlence katmak için ogame oyununun sürükleyici dünyasına katılabilirsiniz. Konsol oyunları oynamaktan avuçlarınızın içi terlemiş olabilir. Bu durumda kaliteli bir online oyun deneyimi yaşamanız gerekiyor. Ogame sizlere başarılı bir online oyun deneyimi yaşatacak nitelikli bir oyun.

Oyunda gayeniz her zaman en yüksek puana sahip olmak ve yapılan sıralamada yerinizi korumak. Oyun içerisinde 9 sistem yer alıyor. Bu sistemler içerisinde 499 galaksi var. Siz oyuna dahil olmak için istediğiniz bir galakside hesap açabilirsiniz. Ücretsiz oynanan oyunda, savaş, yağma, ticaret, diplomasi gibi ilgi çekici bir oyun kurgusu var. 

Oyunda başarılı olabilmeniz için hammadde üretmeniz gerekiyor. Ya da diğer gezegenlerden yağma yaparak gerekli olan hammaddeleri toplamanız gerekiyor. Bu hammaddeleri medeniyetinizin gelişmesi ve güçlenmesi için kullanmak durumundasınız.

Kayıt olmak için;

Ogame yazısına tıklamanız yeterlidir.

İyi oyunlar.


İlginizi çekebilir

0 yorum