, , , , , ,

Selfie Slam da neyin nesi?

Google+'da Paylaş!


Selfie çılgınlığıdır uzayıp, gidiyor ve artık lügatimizde bile yeri var; Öz çekim… Şimdi de Selfie denilen olay, oyun dünyasının da bir öğesi olmuş durumda. Dünyaca ünlü olan Angry Birds yapımcıları tarafından piyasaya sürülen Selfie Slam, adından da anlaşılacağı üzere kendi selfienizi çektikten sonra oyuna dahil olabileceğiniz bir formata sahip. Oyuna dahil olabilmeniz için öncelikle öz çekiminizi yapıyorsunuz ve fotoğrafınızı oyuna aktarmak suretiyle, futbol veya voleybol gibi oyuna başlıyorsunuz. Oyunda rakibinizle şutlaşarak mücadele içerisinde oluyorsunuz. 

Oyunun temel kuralları şu şekilde: Oyuncular kazandıkları maçtan sonra çeşitli aksesuarlara sahip olarak, karakterlerini geliştirebiliyorlar.

Bunun yanında karakterin belli bir enerjisi var. Bu nedenle futbolcunuzu ara sıra dinlendirmeniz gerekiyor. Ya da para ödemek suretiyle karakterinizin enerjisinin artmasını sağlayabilirsiniz. Eğer maçlardan sürekli galip olarak çıkarsanız, karakterinizin gücü artıyor. Ne kadar iyi bir performans gösterirseniz, o kadar iyi skor elde edebilirsiniz. Oyun Kanada, Finlandiya, İsveç gibi ülkelerde yayınlanmaya başladı. 

İlginizi çekebilir

0 yorum