Windows 9

Google+'da Paylaş!


Bilgisayar kullanımı şuanda dünya üzerinde en fazla kullanıcı sayısına sahip uygulamalarından biridir. Bilgisayarları kullanmamız adına bizlere bir ara yüz ve de çeşitli programlama imkânlarını sunan işletim sistemleri ise her geçen gün kendilerini geliştirmek adına çalışmaktadır.

En sonra olarak Windows tarafından ortaya çıkarılan Windows 8.1 işletim sistemi yeni üretilen tüm modeller sayesinde evlerimize çoktan girmiş durumda. Windows’un yeni bir atak olarak Windows 8.1 update ya da Windows 8.1 plus adında yeni bir sürümü ortaya çıkarması beklenmektedir. Ancak tüm Windows kullanıcıları aşırı derecede bir Windows 9 beklentisi içinde bulunmaktadırlar.

Windows 9’un ise Nisan 2015 civarı bir tarihte piyasaya sürüleceği tahmin edilmektedir. Windows 9 konusunda bilinen en kesin bilgi ise Metro 2.0 ara yüzüne sahip olacağıdır. Windows bugüne kadar beklentileri her zaman karşılayan bir şekilde yeni sürümlerini piyasaya sürdü ve Windows 9 konusunda da beklentilerin üstüne bile çıkabileceği konuşulmaktadır.

Piyasaya yeni çıkacak olan bilgisayarlarda da yaklaşık olarak 2015 yılının ortasından itibaren yüksek oranda Windows 9 görebileceğiz gibi duruyor.

İlginizi çekebilir

0 yorum