HER ZEVKE VE BEDENE UYGUN BAYAN KÜLOTLARI

Google+'da Paylaş!

İç çamaşırı kadınların kendilerini her zaman sağlıklı, güzel ve seksi hissetmesini sağlar. İçten gelen güzelliğiniz, duruşunuza, bakışınıza, tavırlarınıza da yansır. Giyeceği güzel bir iç çamaşırı kadını tamamen değiştirebilir. Bu yüzden doğru iç çamaşırı seçmek çok önemlidir. Doğru iç çamaşırı seçerken, kadının vücudunu iyi tanıması gerekir. Hangi renk iç çamaşırı teninizle uyumludur, hangi model vücut tipinize uygundur? Bunları doğru analiz ederseniz doğru iç çamaşırını seçmekte de zorlanmazsınız.
Doğru külot seçimine baktığımızda külotları, düşük bel külotlar ve yüksek bel külotlar olarak iki başlıkta inceleyebiliriz. Zayıf bir bedene, geniş kalçalara ve dar omuzlara sahip bir bayansanız yüksek belli külotları tercih edebilirsiniz. Kalın belli ve geniş omuzlu bayanların da düşük bel külotlardan kaçınması ve yüksek belli külotlara yönelmesi gerekir. İnce bir bedene, orantılı omuz ve kalçalara sahip bayanlar ise rahatlıkla düşük bel külotları tercih edebilirler. Bu özellikleri de dikkate alarak sitemizdeki bayan külotları kategorisinde, vücudunuza uygun slip külot, g-string, tanga, bikini külot, dikişsiz külot, şort külot (boxer), seksi transparan ve dantelli modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Avrupa'da ve ülkemizde en çok satan bayan külot markalarının koleksiyonları, son trend bayan külotları sitemizde çok uygun fiyata satılmaktadır.
Külot modeline karar verdikten sonra, bir sonraki adım doğru renge karar vermektir. Eğer vücudunuzun daha uzun ve ince görünmesini istiyorsanız, siyah, lacivert, koyu gri gibi renkleri tercih etmelisiniz. Vücut kusurlarınızı gizlemek için pastel tonlarını tercih edebilirsiniz. Beyaz tenli bayanlarda kırmızı renk çok gösterişli durmakla birlikte, koyu tenli bayanlar siyah ve beyaz renklerini mutlaka denemeliler. Sitemizde bayan külotları kategorisinde, vücudunuza ve zevkinize uygun her iç çamaşırını bulmanız mümkün.
Bayan külotları çeşitlerinde hijyen çok önemlidir. Bu nedenle külot gibi alt grup ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır. Bu yüzden beğendiğiniz ürünü almadan önce mutlaka renk beden kontrollerini iyi yapmanız gerekir. Eğer alacağınız ürünün bedenine karar veremiyorsanız sitemizde bulunan beden çizelgesine göz atmalısınız. Hizmetinize sunduğumuz tüm iç giyim ürünleri orijinal ambalajlarında size teslim edilmektedir.
Kaynak: CamasirKazani.com


İlginizi çekebilir

0 yorum