Şahin Çetinkaya ve Nergis Mizanoğlu dünya evine girdi

Google+'da Paylaş!

Yaz ayının bittiği şu günlerde son bir düğün haberi de Çetinkaya ailesinden geldi. İşadamı Şahin Çetinkaya, uzun süredir beraber olduğu ve çok severek evlenme kararı aldıkları Nergis Mizanoğlu ile dünya evine girerek tüm dostlarını yanı başına topladılar. Düğüne katılan ve çok önemli isimlerin eşliğinde yapılan nikâh töreni oldukça duygusal anlara sahip oldu. Düğün için en uygun mekânlardan biri olan çubuklu 29 mekânını tercih eden çift, özel bir organizasyon firması ile her ayrıntıyı düşünecek şekilde düğünlerini organize ettiler ve ortaya kusursuz denebilecek kadar güzel bir düğün çıkmış oldu.
Şahin Çetinkaya ve NergisMizanoğlu’nun düğününe ise sanat dünyasından birçok önemli isim katıldı. Şener Şen, Türkan Şoray, Emel Sayın, Ahmet Özhan, Nükhet duru gibi dev isimler hem düğünü şereflendirerek hem de daha sonra sahnede hep beraber şarkı söyleyerek tüm konuklara harika bir gece yaşatmayı başardılar. Hem eğlencenin hem de hüznün olduğu bu düğünde yapılan her şey dört dörtlüktü.
Nikâh kıyılması sırasında ise manevi kızı gibi gördüğü Nergis Mizanoğlu’nun bu güzel anına tanık olan Emel Sayın gözyaşlarını tutamadı ve bunun mutluluk gözyaşlarını olduğu açıkladı. Emel sayın çok kısa bir konuşma yaptı ve konuşmasında ‘ Nergis bana ablamın emaneti, umarım çok mutlu olurlar’ diyerek hoş dileklerini herkese ve özellikle de gelin ve damat çiftine duyurmuş oldu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlence ve danslar hiç eksik olmadı. Hem katılan sanatçıların koro olarak yaptıkları eğlenceli şarkılar, hem de konukların pistte oynamaları ile oldukça hareketli ve eğlenceli bir gece oluşmasına neden oldu.  Çok mutlu oldukları gözlemlenilen Şahin Çetinkaya ve NergisMizanoğlu çifti ise bu yorgunluğu atmak için hemen balayı tatillerini yapmış ve rota olarak da en güzel yerlerden biri olan Los Angelas’ı seçerek balayı için ertesi gün yol aldılar. Arkalarında kalan ise hoş sohbetler ve herkesin düğünden memnun kalan bakışları vardı. Bizlerde mutlu çifti tebrik ediyor ve bu güzel günleri sürekli yaşamalarını temenni ediyoruz.İlginizi çekebilir

0 yorum