Kırmadan Su Kaçağı Bulma İşlemi Hassas Robotlarla Yapılıyor

Google+'da Paylaş!


Su kaçakları binalardaki en ciddi sorunlardan biridir. Duvarların altında kalmış olan su boruları zamanla yıpranır ve belli yerlerinde delinmeler olur. Bu deliklerden su sızar ve kendine akacak bir yer bulana kadar duvarların içinde dolaşır. Böylece geniş bir bölgede sararmalar, nemlenmeler ve dökülmeler oluşmaya başlar. Bu durumda artık su kaçağı olduğunu kesin olarak düşünebiliriz. Su kaçakları bu belirtiler ortaya çıkmadan genellikle fark edilemez. Ancak su faturalarının yüksek gelmeye başlaması da su kaçağı ihtimalini düşündürür. Bu durumda yapılacak iş güvenilir ve modern yöntemlerle çalışan bir tesisat firmasına başvurmaktır.
Firmamız modern teknolojik cihazlarla tesisat işlerini yapmaktadır. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma gibi tesisat sorunlarını bu modern cihazlar sayesinde çevre kirliliği yaratmadan kolay bir şekilde çözmektedir. Ayrıca bu hizmetlerimizi İstanbul’un her semtinde verebiliyoruz ve bunun için güçlü bir altyapıya sahibiz. 7/24 açık olan çağrı merkezimizi günün her saati arayarak sorunu iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ilettiğiniz sorunu hemen ilgili ekibe bildirecektir.
Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı varsa vakit geçirmeden firmamızı arayabilirsiniz. Keşif ekibimiz gelerek sorunun ne olduğunu anlayacak ve su kaçağı tespit ekibimiz size yönlendirilecektir. Ekibimiz modern cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapacaktır. Duvar altından su borularının görüntüsünü alabilen hassas robotla kaçak olduğu tahmin edilen bölgede kaçak noktası bulunana kadar görüntü kaydedilecektir.
Su kaçağı tespit ekibimiz bu cihazları kullanma konusunda eğitimler almıştır. Ekibimiz kaçak noktasını bulduktan sonra o noktada bir iki fayansı çıkararak sorunu çözecektir. Böylece evde hiçbir kirlilik yaşanmayacak, evdeki hayatta bir aksaklık meydana gelmeyecektir. Böylece su kaçakları insanlar için kâbus olmaktan çıkmıştır.

Firmamız bu hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetiyle bölgemizde en çok aranan ve en çok tercih edilen tesisat firması olmuştur. Bize telefonla ulaşabileceğiniz gibi www.tesisatekibi.com internet sitemizden de ulaşabilirsiniz. Firmamızın faaliyetleri hakkında bilgileri de sitemizden öğrenebilirsiniz. Firmamız ayrıca yaptığı çalışmalara bir yıllık garanti de vermektedir. Bu hizmetin çok pahalı olduğunu da düşünebilirsiniz ama piyasaya göre son derece uygun bir fiyattadır. Evde tadilat işi de çıkmadığı için ek sürpriz masraflarla karşılaşmıyorsunuz. 

İlginizi çekebilir

0 yorum