Yeni Trend Çoklu Kullanıcılı Oyunlar

Google+'da Paylaş!


Raidcall çok kullanıcılı çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz bir probramdır. Kısaca bu program ile fikirlerinizi çevrenizdeki insanlar ile paylaşabilir ve çevrimiçi internet ortamında arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Bazı oyunları oynayan bireyler genellikle kendi radyosunu yapmak ister. İşte tam da bu sırada imdadınıza yetişen RaidCall isimli program kullanıcısı sayısını hızla arttırma konusunda size yardım edecek harika bir programdır. Teamspeak olarak adlandırılan programı daha önceden bilenlerin ve teamspeak programına aşina olanların zorlanmayacağı program tam anlamı ile bedava hiçbir açıdan ödeme gerektirmemesi ile ön plana çıkmaktadır. Raidcall kaydolma aşamalarında yardım alabileceğiniz indirkaydol.com ile bütün aşamalar ister görsel olarak ister video ile takip edip kullanıcı sayınızı kolaylıkla artırmanızı sağlayacak bu programı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bir diğer çok eğlenceli oyun olan Wolfteam ise insanlar ve kurt adamların savaşını konu alan çok kullanıcılı bir başka oyundur. Bu oyun Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede milyonlarca kullanıcısı vardır. Bu oyun ile yeni arkadaşlık kurabilirken aynı zaman da var olan arkadaşlarınızla takımlar kurarak gücünüzü birleştirip kendinizi bu çok zevkli oyunun içinde hissedebilirsiniz. Wolfteam Kaydol için iki farklı seçenek vardır. Bunlardan birincisi facebook hesabınız varsa eğer bu sosyal hesabınız üzerinden bağlanmak veya e-mail ile form doldurarak kaydolabilirsiniz. Bu iki yolun açıklamasına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Ve kaydolma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Bir diğer çok kullanıcılı oyun ise Legend Online oyunudur. Savaş ve devletleşme üzerine oynanan ve strateji gerektiren zekânızı kullanırken aynı zamanda zevkle oynayacağınız bu oyun da çevrim içim olarak oynanmaktadır. Okçu savaşçı ve büyücü gibi farklı sosyal statüler vardır. Bu oyun içinde oluşturulan sosyal statü ile oyun içinde bu karakterlerin hepsinin avantajları ve dezavantajları vardır. Legend Online İndirmek ve kaydolmak  için yapmanız gerekenler sitemizde mevcuttur.
İlginizi çekebilir

0 yorum