Google+'da Paylaş!

               Bulgurlu arçelik servisi olarak sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimser ve uygularız. Müşterilerimize en iyi servis ve teknik destek hizmetini sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktayız.
Daima güler yüz, orijinal yedek parça, kaliteli hizmet, hızlı ve güven verici servis anlayışımız ile Arçelik servisi hizmetlerinde hep en iyi olmak vizyonumuz haline gelmiştir. Servis sonrasında sizlerin sorunsuz bir müşterimiz olmanız için bilinçli, dinamik, deneyimli ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.
              Ataşehir arçelik servisi olarak da kaliteden ödün vermiyoruz. Sürekli olarak kaliteyi geliştirme arayışını benimsemekteyiz. Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın güvenlik şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlamaktayız.
Yılların tecrübesini işçilik ve kalite ile buluşturan ekibimiz ile kusursuz bir şekilde hareket ediyor ve Arçelik marka ürünlerinizi profesyonel ölçütler ile ele alıyoruz. Kusursuzu yakalamak ve ürünlerinizi en kaliteli biçimde kullanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Uzman servis anlayışı, donanımlı araçlar ve daha fazlası bizi tercih etmeniz için gösterebileceğimiz nedenlerden sadece birkaçı.
Siz değerli müşterilerimizin tüm beyaz eşyalarına onarım, bakımını ve tamirat işlerini en profesyonel ve kapsamlı hizmeti veren en uygun ücretler ile ulaştırmaktadır.
Bizlere 7/24 ulaşarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız. Deneyimli teknik ve çalışan kadromuz ile sizlere en kısa zamanda ulaşarak yerinde arıza tespiti ve çözümleri belirleyerek tamir, bakım ve onarımını yapmaktayız.
Alınan talepler teknisyen ve tekniker arkadaşlarımıza bildirilerek kısa sürede istenilen adrese ulaşılmaktadır. Firmamızın başarılı çalışma ekiplerinin yanında kullanılan ekipmanların da son derece teknolojik sistemlerden meydana geldiğini de belirtmek isteriz. Teknolojinin yapılan işlerde kullanılması sayesinde hizmetlerimizin de kalitesini ve güvenirliliğini maksimum seviyelere çıkarmaktadır.
Müşteri potansiyelimizin arttırılması için yapılması gereken ilk sırada müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Yapılan hizmetin sonunda memnun olan kişilerin aynı firmayı tercih ettikleri tespit edilmiştir. Bu önemli noktaların farkında olarak uzun yıllardır hizmet veren servisimiz alanında ilerleyebilmek için gerekli çalışmalara hiç ara vermeden devam etmektedir.

Hizmetlerimizin kalitesinden yararlanmak için çağrı merkezimizi gün boyu arayarak ulaşabilirsiniz.  

İlginizi çekebilir

0 yorum