Kombi Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Google+'da Paylaş!


Doğalgazla ısınma sistemleri insanların yaşamına büyük bir rahatlık ve konfor getirdi. Doğalgaz çok temiz bir yakıt olmasına rağmen diğer yakıtlara göre hem kullanımı rahat hem de oldukça ucuzdur. Ülkemizde doğalgaz kullanılmadığı dönemlerde kış aylarında şehirlerimizdeki yaşam çekilmez oluyordu. Her yer kara bulutlarla ve sisle kaplanıyor, insanların nefes alması bile zor oluyordu. Alınan nefeste de zehir solunuyordu. Doğalgazla bu sorunlar bitti ve artık şehirlerimiz de evlerimiz de çok temiz hale geldi. Şimdi binalarda doğalgaza dönüşüm yapılıyor. Doğalgaz tesisatı fiyatları diğer ısınma sistemlerinden daha pahalı değil. Yakıt harcamalarından bir yılda sağlayacağınız tasarrufla tesisat fiyatını karşılamış olacaksınız.
Doğalgaz tesisat fiyatları firmalara göre de değişiklik gösteriyor. Fiyatlar tesisatın yapılacağı binanın büyüklüğüne ve kullanılacak cihazın teknik özelliklerine ve fiyatına göre belirleniyor. Tabi firmaların aldığı işçilik ücretleri de buna ekleniyor. Burada kombi tercihi çok önemlidir. Kombi tercihi yapılırken ısınacak alanın hacmi, binanın ısı yalıtımının olup olmaması, havalandırması gibi etkenler uzman ekiplerce değerlendirilir ve seçim buna göre yapılır.
Kombi fiyatları da cihazın özelliklerine ve binanın bu saydığımız özelliklerine göre değişir. Ancak kaliteli bir tesisat montajının en uygun fiyatlarla yaptırılması için güvenli bir tesisat firmasının bulunması gerekir. Yiğit doğalgaz tesisat firması olarak yaptığımız kaliteli tesisat montajlarıyla bu güveni kazanmış bir firmayız.
İstanbul’un her semtinde tesisat çalışması yapıyoruz ve çalışmalarımızın tümü İGDAŞ teknik şartnamesine uygun olarak yapılıyor. Bunun yanında en uygun fiyat uygulamasını da firmamız yapıyor. www.yigitdogalgaz.com sitemize girerek firmamız hakkında bilgi alabilir, doğalgaz ve kombi montajıyla ilgili sorularınızın cevabını burada bulabilirsiniz.

Firmamız hızlı ve kaliteli tesisat montajını en uygun fiyatlarla yapmaktadır. Doğalgaz tesisatı yaptırmayı düşünüyorsanız bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Ücretsiz keşif için ekiplerimiz en kısa sürede evinize gelecek ve keşif çalışmasını yapacaktır. Anlaşma olduğu zaman da en kısa sürede tesisat montajı tamamlanacaktır. İGDAŞ ile ilgili işlemlerinizi de biz takip ediyoruz. Avrupa standartlarında yaptığımız tesisatı İGDAŞ yetkili mühendisleri kontrol ediyor ve gereği gibi yapılmışsa uygunluk belgesi verilerek gaz açılıyor. Böylece konforlu bir hayata siz de başlamış oluyorsunuz. 

İlginizi çekebilir

0 yorum