Arçelik 8103 YCM

Google+'da Paylaş!


2015 yılında Arçelik’in piyasa sürdüğü ve kalitesiyle olsun estetiğiyle olsun beklentilerin üzerinde olan bir çamaşır makinesi olarak ön plana çıkmaktadır. Kısaca sizlere bilgi verecek olursa makinemiz hakkında;
Beyaz eşya ürünlerinin geneli çok elektrik tüketir ve özelliklede çamaşır makineleri bunların arasında ilk sıralardadır. Arçelik 8103 YCM özellikle elektrik yönünden A+++ seviyesiyle minimum seviyede bir enerji tüketimine sahiptir. Buda makinenin en dikkat çeken özelliklerinde birisidir.
Arçelik 8103 YCM diğer bir özelliği su tüketim oranın minimum seviyede olması yani bu kabarık su faturalarına elveda anlamına geliyor. Makinin yıllık su tüketim oranı 220 yıkamada 10120 litre olarak görünmekte ve piyasada ki eşdeğer makinelere göre oldukça düşük bir seviyede su tüketimine sahip olmaktadır.
Kalabalık bir aileleşiniz ve sık sık çamaşır değiştirme ve kirlenme oranı yüksek bir ailede yaşıyorsanız. Küçük boyutlu (5-6 Kg) lık makineler sizin fazla ihtiyacınızı karşılamaz. Arçelik 8103 YCM  8 kg lık yıkama kapasitesiyle oldukça fazla çamaşırı bir arada yıkarak sizeler hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf ettirir.
Arçelik 8103 YCM diğer bir özelliği son zamanlar en çok dikkat edilen kırışık azaltma işlevidir. Bu işlev özellikle ev hanımlarının en çok zorlandığı ütü konusunda yardımcı olmaktadır. Makinenin bu özelliği sayesinde çamaşırlarınız yıkandıktan sonra eskiye oranla daha az kırışık çıkacak ve sizlere ütü konusunda büyük zahmetlerden kurtaracaktır. 
Arçelik 8103 YCM diğer birkaç göze çarpan özelliklerini sıralarsak genel olarak diğer makinelere benzemektedir, kalitesi kullanım kolaylığı enerji ve su tüketimi ile her evin ihtiyacını karşılayacak çamaşır makinelerinin başında gelmektedir, kalite ve fiyat endeksi gerçekten uç noktalarda olmayan ve orta dereceli ailelerinde rahatça tedarik edebileceği kalitede bir makinedir. Ama Arçelik’in diğer firmalardan en büyük farkı satış sonrası verdiği hizmet ve yaygın servis ağı; Fikirtepe Arçelik servisi Türkiye’nin hemen hemen yerinde kolay ulaşılabilecek ve kaliteli hizmet verebilecek bir seviye ulaşmışlardır. Özelikle İstanbul’da Üsküdar Arçelik Servisi servisçilik anlayışı konusunda son derece profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır.


İlginizi çekebilir

0 yorum