Çıkma Parçalarda Iveco Daily

Google+'da Paylaş!

Daily, İtalyan Iveco tarafından üretilen bir hafif ticari araç modelidir. Iveco, Dünya'nın en büyük hafif ticari araç üreticisi olmasına karşın; otobüs, kamyon ve dizel motor da üretir. Iveco, Fiat'ın bir alt kolunda yer almaktadır. İşte Daily'nin arkasında yatan tecrübe budur. Iveco Daily, genellikle Türkiye'de insan ve mal taşımacılığı amaçlarıyla kullanılır. Iveco Daily; sahip olduğu dizel motor, sürüş keyfi ile hem yolcularına hem sürücüsüne konfor yaşatmayı hedefler.

İşte bu bazda kaliteli bir hafif ticari aracın, teknik parça gereksinimi olarak daily çıkma yedek parça satışını Efe Motorlu Araçlar yapmaktadır. Ankara'da Yıldız Sanayi'de bulunan dükkanımızda, başta iveco daily çıkma yedek parça olmak üzere bütün hafif ticari araçların çıkma parçalarının satışını yapmaktayız. Iveco Daily çıkma parça sektöründe, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile, tamamı hurda belgeli araçlardan sökülen mallar satmaktayız.

Iveco için, daily çıkma motor ve daily çıkma şanzıman başta olmak üzere bütün yedek parçalar ürün gamımızda bulunmaktadır. Örneğin, çıkma direksiyon, akis, krank, tampon, airbag, volan gibi.

Çıkma yedek parçalar, %100 orijinal parçalardır. Dali çıkma parça (daily sanayilerde çoğu kez bu şekilde anılır) alırken bu anlamda herhangi bir tereddüt yaşamanıza gerek yoktur. Parçayı satın alır ve gidip aracınıza taktırırsınız. Olası bir sorun yaşama durumunda parçalara her türlü garanti verilmektedir. Efe olarak bizi Türkiye'nin her yerinden daily çıkma yedek parça sitemizdeki numaramızdan arayarak sipariş verebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

0 yorum