Pergola Fiyatları

Google+'da Paylaş!


Yazın sıcak günlerinde insanlar açık alanlarda zaman geçirmeyi tercih ederler ama aynı zamanda açık alanların gölgeli bölümleri olmasını isterler. Eskiden değişik tente sistemleriyle bu gölgelikler yaratılırdı ama bugün daha modern, daha estetik ve daha kullanışlı sistemlerle gölgelikler yapılıyor. Cam balkonlar, kış bahçeleri, açılır kapanır tente sistemleri pergola çeşitleri ev ve iş yerlerinin açık alanlarında çok güzel yaşam alanları oluşturuyor. Bu sistemler ev ve villaların bahçelerinde, teraslarında uygulandığı gibi, cafe, restoran, çay bahçesi, otel, sosyal tesis gibi iş yerlerinin açık alanlarında da uygulanıyor.
En kullanışlı gölgelik sistemlerinden biri de pergoladır. Pergola üstü açık ya da yarı açık, yan kısımları tamamen açık gölgelik sistemidir. Üstünün açık kısımları sarmaşık türü bitkilerle örtülür ve altında oturma gruplarıyla serin bir yaşam alanı oluşturulur. Pergola yapımında paslanmaz çelik ya da ahşap malzeme kullanılır. Özellikle büyük alanlarda kurulacak pergola sistemlerinde motorlu, otomatik açılır kapanır sistemler tercih edilir. Pergolaların en büyük özelliği de tasarımlarının ve renklerinin bulunduğu binayla ve ortamla şık bir uyum sağlamasıdır.
Pergola ve diğer gölgelik sistemlerinin imalatını, montajını ve satışını yapan firmamız, kalite ve tasarım konusunda en iyi firmalardan biridir. Tasarımcılarımı pergola kurulacak alanın tüm özelliklerini inceleyerek en estetik olacak modelleri sizler için hazırlamaktadır. İmalatta da en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Pergola fiyatları da kullanılan malzemelerin kalitesine, pergola yapılacak alanın büyüklüğüne ve modeline göre değişmektedir. Pergola yaptırmayı düşündüğünüzde firmamızı arayabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Deneyimli elemanlarımız adresinize gelerek alanın yerini inceleyecek ve size bir fiyat teklifi sunacaktır. Kabul ettiğiniz anda da tasarımcımız sizinle görüşecek ve sizin de beklentilerinizi öğrenerek şık bir pergola modeli tasarlayacaktır. En kısa sürede pergolanız hazırlanacak ve deneyimli elemanlarımızca montajı yapılacaktır. Pergola fiyatlarının firmalara göre çok farklılık gösterdiğini görüyoruz. Bu nedenle farklı firmalardan fiyat teklifi almadan karar vermemelisiniz. Malzeme kalitesi kadar kaliteli bir işçilik de pergola siparişlerinde önemlidir. Firmamızın yaptığı çeşitleri görerek işçilik kalitesini görebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla pergola yapan firmamız için müşteri memnuniyeti ilk sırada gelmektedir. 

İlginizi çekebilir

0 yorum