Ümraniye Bosch ve Siemens Servisi

Google+'da Paylaş!


Bugün evlerimiz teknolojik ürünlerle doludur. Bu teknolojik ürünler hayatımızı kolaylaştırıyor ve konforlu bir yaşam sürmemize yardımcı oluyor. Özellikle son yıllarda hayatımız beyaz eşyalara bağımlı hale geldi. Buzdolabı olmayan bir mutfağı bugün düşünemiyoruz bile. Çamaşırlarımızı, bulaşıklarımızı makineler yıkarken biz ailemizle daha eğlenceli zaman geçirebiliyoruz. Beyaz eşyalar özellikle çalışan kadınlar için de en büyük yardımcılardır. Ancak bunlardan biri arızalandığında da tam aksine evlerdeki hayat alt üst olmakta ve işler uzun süre aksamaktadır. Ama beyaz eşyalarınız bosch marka ise oldukça şanslısınız.
Ülkenin her yanına yayılmış bosch servisleri hızlı servis hizmetiyle müşterilerine bu sıkıntıları yaşatmaz. Ümraniye bosch servisi bölgemizdeki bosch kullanıcılarının her an yanındadır ve arızları aynı gün içinde tamir ederek ürünlerin kesintisiz kullanılmasını sağlamaktadır. Çağrı merkezimiz 7/24 arıza kaydı yapmaktadır. Bizi çağrı merkezimizden, telefonlarımızdan arayabilir, web sitemizden de arıza kaydı yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz arızayla ilgili kısa bilgi alacak ve size randevu verecektir. Randevu saatinde de deneyimli ve uzman kişilerden oluşmuş servis ekibimiz adresinize gelerek arızayı tamir edecektir. Verdiğimiz bütün hizmetler firmamızın bir yıllık garantisi altındadır.
Firmamız bosch ürünlerinin yanında siemens beyaz eşyaların da satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini veriyor. Ümraniye siemens servisi olarak hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti veriyoruz ve fiyat olarak da en uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Siemens beyaz eşyalar hem işlevsel olarak hem de tasarım olarak ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerdir. Sürekli gelişen teknolojik özellikleriyle bilinen siemens beyaz eşyalarınızı arıza durumunda kesinlikle sıradan tamircilere vermeyiniz. Ürünlerin teknolojik özelliklerini çok iyi bilen servis elemanlarımız en kısa sürede ve en kaliteli şekilde arızayı giderecektir.

Bosch servisi adresimizde çalışmalarımız, ücretlerimiz ve iletişim bilgilerimizle ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kaliteli tamir ve bakım hizmetlerimiz sayesinde beyaz eşyalarınız ilk günkü verimliliğinde çalışacak ve ürünleri uzun yıllar sorunsuz kullanabileceksiniz. Beyaz eşyalar kullanım şartlarına uygun olarak kullanıldığında kolay kolay arızalanmazlar. Sitemizde ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken hususları da bulacaksınız. Bazı ihmallerden kaynaklanan ve arıza sandığımız durumlar hakkında uyarıları öğreneceksiniz. Firmamız için en önemli husus müşteri memnuniyetidir ve verdiğimiz hizmetlerle bunu sağlamış bulunuyoruz.

İlginizi çekebilir

0 yorum