Alarmlı Çelik Kapı Kilidi

Google+'da Paylaş!

1997 yılından günümüze hizmet verdiğimiz sektörde cam balkon sistemleri, kış bahçeleri ve pergola gibi ürünlerimiz yanında tüm bunlarla bağlantılı yan ürünlerde üretmekte ve satışını yapmaktayız. Tüm üretimini, satışını ve de montajını yaptığımız ürünlerde birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçiliği birinci sınıf hizmetle sunmayı amaçlamış bulunmaktayız. Alarmlı kilit de bunlardan biridir. Alarmlı güvenli kilidi patentli ürünümüz ile büyük bir ihtiyaca cevap vermiş bulunduğumuzun bilinci ile de çalışıyoruz. Tüm ürün ve hizmetlerimizde yeniliklere açık modern, hayatınıza renk ve de estetik katacak ürünler üretiyoruz. Ürettiğimiz ürünlerde ve verdiğimiz tüm hizmetlerde sadece Türkiye pazarını değil tüm Dünya pazarını hedeflemekte ve bu bilinçle Dünya standartlarında kaliteyi öncelemekteyiz.

Verdiğimiz hizmet ve ürettiğimiz ürünlerde bir diğer önceliğimiz ise güvenliktir. Bu anlayış ile kapı ve camlarımız için alarmlı kilit üretmekteyiz.  Kilitlerimiz başta dışarıdan içeri girişleri ve de içeriden dışarı çıkışları engellemeyi amaçlamaktadır. Alarmlı çelik kapı kilitleri ile dışarıdan başta hırsızlık olmak üzere izinsiz girişleri engellemeyi amaçlar. Bunun yanında yaşlı ve çocukların da bilinçsizce dışarı çıkıp kendilerini tehlikeye atmalarını engellemeyi amaçlar. Gerek girme çalışmalarında gerekse de dışarı çıkma girişimlerinde sesli uyarı sistemi ile ev sahiplerini uyarmaktadır. Sesli uyarı sistemi ile de hem caydırıcılık barındırır hem de uyarı hizmeti vermiş olur.

Alarmlı çelik kapı kilidi üretimlerimizde de “Alarmlı güvenlik kilidi” patenti ile büyük bir ihtiyaca cevap verdiğimizi biliyoruz. Sizi güvenliğinizi sağlamak yanında kilit sistemlerimizde renk seçenekleri sunmamız ile de estetik olarak da tercih alanı bırakıyoruz. Hem güvenlik hem de estetik seçenek olan kapı kilitlerimiz yüksek dansitede ve mukavemeti rakiplerine oranla çok daha yüksek ürünlerdir. Kilit sistemlerimiz son derece hassas olup en ufak müdahalelerde alarm ile uyarı vermektedirler. Kapının en ufak esnemesi karşısında da uyarı veren sistem hırsızlık girişimini daha başlangıçta engeller ve hane halkını uyarır. Daha kapınız zorlanmadan ya da kilidiniz kurcalanmadan haberiniz olur. Yine güvenlik kilitleri piyasada bulunan plastik ürünler gibi değil son derece dayanıklı zamak malzemeden üretilmektedirler. Bu ürün herhangi bir müdahale ve kırılmaya karşı son derece dayanıklı bir üründür.İlginizi çekebilir

0 yorum