Arçelik Tech Touch Bulaşık Makinesi

Google+'da Paylaş!

Arçelik beyaz eşya alanında dünyanın önde gelen firmalarından olması nedeni ile her geçen gün farklı modelde ki teknoloji harikaları beyaz eşyalar ile bizlere en iyi ürünleri sunmaktadırlar. Bulaşım makinelerinde devrim niteliğinde olan Tech Touch, yani tek tuş ile çalışan bulaşım makineleri sayesinde, hiç bir ayarlama yapmanıza gerek olmadan bulaşıklarınızı en iyi şekilde yıkatabiliyorsunuz. 12 kişilik kapasiteye sahip olan 62192 Tech Touch bulaşık makinesi, sizin koymuş olduğunuz bulaşığın miktarına göre, bulaşıklarınız ağırlığına ve kirliliğine göre gerekli olan tüm incelemeleri kendisi yapıp, program ayarlamaları ile birlikte çalışmaya başlamaktadır. Bu sayede bulaşık makinenizi sadece doldurmak ve tek bir tuşa basarak, zahmetsiz bir şekilde makinenizin tüm ayarlamalarını kendisinin yapmasını sağlamak ve temiz bulaşıklar almak oldukça kolay olmaktadır.

Tech Touch İle Tek Tuşla Yıkama

İnoks tasarıma sahip olmasından dolayı, metalik görüntüsünde parmak izi kalmamaktadır. Paslanmaz gövdesi, üzerinde bulaşım bulunurken ayarlanabilen sepeti, 5 programı, çok amaçlı rafları, A+++ enerji tüketimi ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ve teknolojiyi her açıdan yaşayabileceğiniz, oldukça kaliteli bir bulaşık makinesidir. Üzerinde sadece bilgi ekranı bulunan makinenin, burada program seçimini, bulaşık yıkama süresini, tuz ve parlatıcı ışıklarını görebilirsiniz. Performans ve fiyat olarak ortalama 1800 TL ile 2200 TL arasında satışı yapılan ürünün, muadillerine göre çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Tech Touch Makine Servisi

Tech Touch bulaşık makineniz için, Arçelik servisi ihtiyaçlarınızı karşılayan ve sizlere güçlü bir ekipman ile hizmet veren ümraniye arçelik servisi ile sizlerde tüm servis ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sadece bulaşık makinesi için değil, çamaşır, buldolabı, kombi, klima gibi bir çok Arçelik marka beyaz eşya ürünleriniz için en iyi teknik hizmetleri sizlerde alabilirsiniz. Ayrıca istiklal arçelik servisi için de çalışabileceğiniz Arçelik servisinin, internet sitesi olan umraniyearcelikservisi.biz adresi üzerinden sizlerde servis ağını, hizmetlerini ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz gibi 7/24 acil servis ihtiyaçlarınız için de en iyi servis ağı ile çalışmak artık mümkün olacak ve en uygun fiyatlar ile sizlerde servis hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.

İlginizi çekebilir

0 yorum