Kartoteks Dosya Dolapları

Google+'da Paylaş!


Ofislerde çalışma ortamının düzenli olması işlerin de daha seri ve hızlı yapılmasını sağlamaktadır. Dolaplarda, masa üstlerinde karmakarışık duran dosyalar hem görüntü kirliliği yaratır hem de aranan dosyanın bulunmasını zorlaştırır ve zaman kaybına neden olur. Ofislerde düzenli çalışma ortamını ise fonksiyonel dolaplar sağlamaktadır. Dosyaların, evrakların, klasörlerin ve tüm dokümanların niteliğine ve ebatlarına uygun dosya dolapları ofis düzenini sağlamada en gerekli eşyalardır. Dosya dolapları çeşitli modellerle üretilmektedir. Yerden tasarruf edilmesi ve kullanım kolaylığı ile askılı dosya dolapları ofislerde çok tercih edilen modellerdir. Ceylan çelik firması olarak her türlü çelik ofis eşyası üretimi yapıyoruz ve ürünlerimiz ofis çalışanlarına da büyük rahatlık sağlamaktadır.
Kaliteli sacdan yaptığımız dosya dolaplarında dosyalar en iyi şekilde arşivlenebilmekte ve yıpranmalara karşı korunmaktadır. Kartoteks dolaplarda ise dosya ve evraklar tozdan, ısıdan ve ışıktan en iyi şekilde korunmuş olmaktadır. Kartoteks dolaplar ihtiyaca göre iki, üç, beş, altı, sekiz, on, on beş çekmeceden oluşabilir. Çekmeceler kolaylıkla açılıp kapanabilir. Her çekmecenin üzerinde etiketlik bulunur ve etiketler sayesinde aranan evrak ve dosyalar kolayca bulunur. Dosyaların asılması için askılıklar vardır ve askılı dolaplara normal dolaplara göre çok daha fazla dosya arşivlenebilir.
Kartoteks dolapları merkezi kilit sistemiyle kilitlenerek dosyaların hırsızlıklara karşı korunması sağlanır. Dosya dolapları sadece işlevsel özellikleriyle tercih edilmiyor aynı zamanda görsellikleriyle de ofislerde modern bir görüntü yaratıyor. Ceylan çelik firması olarak sağlam, dayanıklı, fonksiyonel, şık ve kaliteli kartoteks üretimi yapıyoruz ve bu alanda ürünleri en çok beğenilen firma durumundayız. Üretimde kalitenin yanında görselliğe de önem veriyoruz ve dolapları istenen her renge boyayabiliyoruz. Dolapları boyamada elektrostatik toz boya kullanıyoruz.

Tüm dolap çeşitlerimizde olduğu gibi kartoteks dosya dolaplarında da en uygun fiyat aralıklarını firmamızda bulacaksınız. Ürün çeşitlerimizi ve fiyatlarımızı firmamızın web sitesinde görebilirsiniz. Alacağınız ürünü kargo ile adresinize teslim ediyoruz. Teslimat gidecek yerin mesafesine göre değişse de iki üç gün içinde ürününüzü teslim alıyorsunuz. Kaliteli ve uygun fiyatlı kartoteks dolabı almak için firmamızın ürünlerini mutlaka görmelisiniz. 

İlginizi çekebilir

0 yorum