Çelik Para Kasaları

Google+'da Paylaş!


4000 m2 kapalı alanda çok sayıda ürün üretmekteyiz. Oldukça geniş olan ürün listemiz ile müşterilerimize birinci sınıf ürün ve hizmet üretiyoruz. Bunlardan biri de çelik kasalardır. Çelik kasa modellerimiz;  GÇ 102 çelik kasa, GÇ 124 çelik kasa, GÇ 140 çelik kasa, GÇ 150 çelik kasa, GÇ 160 çelik kasa, GÇ 165 çelik kasa, GÇ 60 çelik kasa ve GÇ 80 çelik kasalardır. Tüm çeşitleri ile çok farklı boyut ve opsiyonel seçenek ile üretmekte ve de satmaktayız. Evlerimizden başlayarak tüm ofis ve işyerlerinin kullanımına uygun çelik kasalar üretmekteyiz. İleri teknoloji ürünü olan çelik kasalarımız son derece güvenli kasalardır.
İleri teknoloji ve yüksek güvenlik ve de kolay kullanım hedeflenerek üretimleri yapılmaktadır.  Diğer ürünlerimizde olduğu gibi çelik kasalarımız ile de emsallerimiz ile aramızı açmaktayız. Son derece modern tesislerde yenilikçi ve de modern anlayış ile üretilmektedir. İhtiyacınıza göre farklı yükseklik ve genişlikte üretilen kasalarımız son derece güvenli modellerdir. Hırsıza ya da izinsiz kullanıma karşı güvenli olduğu kadar yangın ve benzeri doğal afetlere karşıda güvenli demirbaşlardır. Çelik para kasaları ev, ofis, otel ve banka gibi çok çeşitli kurum ve kuruluşların kullanımına uygun ürünlerdir. Farklı boyut ve ağırlıkları ile duvar tipi ya da mobilyalara entegre olabilen çelik kasalarımız da mevcuttur. Çelik kasalarımız anahtarlı ve şifreli modellerdir. İzinsiz müdahalelerde caydırıcı ve koruyu özellikleri maksimum seviyededir. Kasalarımız ile tüm değerli evrak, belge ve de değerli eşyalarınıza maksimum koruma sağlıyoruz.

Uzun yıllardır üretimini yaptığımız ürünler gibi çelik kasa da son derece profesyonel üründür. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizi üretim ve Ar-Ge sürecinde olduğu kadar yüksek hassasiyetle sürdürüyoruz. Tüm iç Pazar ve dış pazarda standartlarımızı Dünya standartlarının üstünde tutmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle sektördeki ayrı yerimizi korumak yanında her geçen gün de çıtayı yükseklere taşıyoruz. Hem ürün portföyümüzde olan ürünlerin kalitesini artırıyor aynı zamanda ürün yelpazemize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Müşteri memnuniyetini öncelikli değer olarak belirliyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyerek üretim, satış ve de satış sonrası hizmetlerimiz veriyoruz. 

İlginizi çekebilir

0 yorum