İngilizce Seviyeleri Öğrenin

Google+'da Paylaş!

İngilizceyi ana dili İngilizce olan eğitmenlerden öğrenmenin ayrıcalığından yararlanmanın pek çok yolu var. Özel ders alabilir, kurslara gidebilir veya online internet sitelerinden gerektiği gibi yararlanabilirsiniz. İngilizce Seviyeleri 1-başlangıç,2-temel, 3-ön, orta, 4-orta,5-üst, orta,6-ileri olmak üzere değişik seviyelerdedir. Yapılacak olan yazılı veya sözlü sınavlar sonucunda hangi düzeyde olduğunuz belirlenir ve ne ileri veya ne de aşağı seviyelerden birinden başlamak zorunda kalmaz, tam gereken kurdan İngilizce dersi almaya başlarsınız.

İngilizce ve diğer yabancı dilleri öğrenmek isteyenler zamanımızda çok şanslı, eskisi gibi dil bilgisi ve gramer olmadan doğrudan konuşarak bu dilleri öğrenebiliyorlar. Pratik yapmanın dil öğrenirkenki önemi kavrandığından beri dersler günlük konuşmalardan oluşuyor. www.konusarakogren.com sitesi online verdiği derslerle öğrencilerin kısa sürede İngilizce öğrenmelerini sağlıyor. Gün içinde çevrenizdekilerle Türkçe neler konuşuyorsanız, derslerde İngilizce olarak onları konuşuyorsunuz. Bu da sizin sıkılmadan, aksine derslere odaklanmanıza ve zorlanmadan İngilizce öğrenmenize sebep oluyor. Yukarıdaki siteyi tıklayın ve yapılanları, sizler için getirilmiş olan kolaylıkları kendi gözlerinizle görün. Sizden önce bu site üzerinden ders alarak İngilizcelerini geliştirmiş olanları yaptıkları yorumları okuyun. Anlayacağınız gibi bu güne kadar her öğrenci başarısı kanıtlanmış olan bu eğitim sisteminden fazlasıyla yarar görerek İngilizce konuşmaya başlamış. Bütün dünyada yabancı dil öğretmek için kullanılan bu sistem ayağımıza kadar getirilmişken neden bizler de faydalanmayalım?

Konuşmak, pratik yapmak İngilizce öğrenmenin temelini oluşturur. Yabancı dil öğrenmek için yurt dışına gidemeyenler için bulunmaz fırsat olan bu yöntem sayesinde ana dili İngilizce olan eğitmenler sizinle canlı bağlantılarla konuşarak İngilizcenizi ilerletmenizi temin ediyorlar. Oturduğunuz yer ister eviniz olsun isterse çalıştığınız iş yeriniz, sabit telefon ve skype aracılığı ile bağlanın ve derslere vakit geçirmeden başlayın.

 

İlginizi çekebilir

0 yorum