Sosyete şehri alışveriş sitesi incelemesi

Google+'da Paylaş!


Bir alışveriş sitesi hayal edin. Aklınıza gelen her şey, bir alışveriş sitesinde isteyebileceğiniz her şey sosyeteşehrinde sizler için hazırlanmış.
Bizler için en önemli şey güvenlik elbette ki. Bu site isim, soy isim, meslek gibi kişisel bilgilerimizi istemiyor. Yalnızca T.C. kimlik numaramız talep ediliyor. Bunun da gerekçesi yasalar. Son düzenlemelerle artık e-alışverişte vatandaşlık numaramızı da girmeliyiz. Adımıza fatura kesilirken T.C. kimlik numaramız kullanılmaktadır.
Bizim bilgilerimiz de bizim iznimiz olmadan asla üçüncü şahıslarla paylaşmayarak güvenliğimizi koruyor sosyetesehri.com.
İncir Elektronik Ticaret’ten ürünler ve kampanyalar hakkında e-posta da alabilirsiniz. Günlük e-postalarla ürünler ve fırsatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ya da istemezseniz, e-posta almayı tek tuşla bırakabilirsiniz.
Kart bilgilerimizin güvenliği de sosyetesehri.com için son derece önemli. Hiçbir bilgimizi kendi sunucularında veya başka sunucularda tutmayan Sosyete şehri, güvenliğin ne kadar önemli olduğunun bilincinde.
Yine de kartsız ödemek istiyorsanız sosyetesehri.com size kapıda ödeme kolaylığı da sağlıyor. Kapıda ödeme seçeneğini kullanıp artı beş lira kargo bedeliyle ürüne sahip olabilirsiniz. Ürünler kargo ile 1 ile 5 gün arasında getiriliyorlar. Ürünler kargoya İstanbul’da verildiğinden şehre uzaklığa göre kargo en geç beş gün içerisinde kapınızda olacaktır.
Kargoyu teslim aldıktan sonra görevlinin gözü önünde paketi açarak kalite kontrolü yapabilirsiniz. Açtığınız paketteki ürün bozuksa veya kırılmışsa sosyete şehri ürünü hemen geri alıp sağlamını geri gönderecektir.
İstediğiniz ürün stokta değilse stoğa gelince bilgilendirilebilirsiniz. E-posta adresinize gelen maille ürünün ne zamana stoğa geleceğini, tarihi ile öğrenebilirsiniz. Sipariş yaptığınız ürün eğer stoklarda kalmamış ise 1 ile 5 gün arası bekleme süresinin ardından ürün gelmemişse paranız size geri iade edilecektir.
Bir alışveriş sitesi hayal edin, hem güvenli hem kaliteli. İşte hayaliniz gerçek oldu; sosyetesehri.com


İlginizi çekebilir

0 yorum