Küplüce arçelik servisi

Google+'da Paylaş!

En kaliteli elektronik eşya ve beyaz eşya ürecilerinden olan Vestel servislerini hiç kullandınız mı? Bilmediğiniz kimselere ürünlerinizi kesinlikle teslim etmemelisiniz. Ürünler oldukça pahalı ve kaliteli olduğu için hemen yenisini almak biraz zor oluyor. Ömürleri biten beyaz eşyalarınızın yerine hemen gidip yenisini almak yerine küplüce arçelik servisi ile onların ömürlerini uzatabilirsiniz. Gerçekten servis hizmeti nedir? Nasıl yapılır? Bilen ve donanımlı personelleri ile iş yapan bir servistir.
Boş yere ne vaktinizi ne de paranızı alacak olan bu servis ile sorunları kısa sürede çözebilir ve alanında uzman teknisyenler ile çok hızlı bir şekilde makinenizi kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Bozulduğunda panik oluruz ne yapacağım nasıl olacak? Gibi panik cümleleri kurar ve kendimiz sorunu çözmeye çalışırız. Sakin olun ve yavuztürk arçelik servisi arayın gelsinler baksınlar ve size yerinde bilgi versinler. Eski servisler gibi götürüp bir bakalım yok, uzman arkadaşlar sizlere sorunun neden kaynaklandığını detaylı bir biçimde anlatacak ve neler yapılması gerektiğini anlatacaklar. Hizmetin maliyetini süresini söyleyerek sizin onayınız doğrultusunda beyaz eşyanızı servis alanına götürecekler. Ben böylesine servis hizmeti veren bir firma ile çalışmak isterdim. Boş yere kandırma yalan dolan olmadan direk hizmet veren kaç yer var ki? Dürüstçe cihazınızın sorununu aktarıyorlar ve yapılması gerekenleri sıralıyorlar. Size boş yere ümit vererek makinenizi yapmış gibi gösterenler bıkmadınız mı?
Bazen makineniz gerçekten ömrünü tamamlamış olabilir ve tamir edilmesi mümkün olmayabilir. Ne yazık ki piyasa da öyle insanlar var ki tamir edilemeyecek olan cihazlarınızı tamir dahi etmeden ya da parça değiştirdik diyerek bozuk haliyle sizlere tekrar sunanlar var. Sizler kesinlikle güvenmediğiniz referansı olmayan hiç kimseye makinelerinizi emanet etmeyin ve elletmeyin. Sorunu çözecek olan Arçelik Servisi ile en net cevabı alacak ve cihazlarınızı uzun süre kullanmaya devam edeceksiniz.

Tamir edildikten ve parça değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl süreyle makinenizin sorumluluğu Arçelik Servisine ait sizler herhangi bir sorun yaşamanız halinde telefonla arayarak sorunu dile getirebilir ve tekrar ücretsiz olarak servis hizmeti almak istediğinizi anlatabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

0 yorum