Çekmeköy Dekorasyon ve Tadilat Firmaları

Google+'da Paylaş!


Ev ve işyerlerimiz gerek dış şartların etkisiyle gerekse yoğun kullanımdan dolayı zamanla yıpranır. Güneş, yağmur, kar, fırtına gibi hava şartları özellikle binaların dış cephe boya badanalarında, çatılarda, pencere ve kapılarda yıpranmalara neden olur. Binaların içinde de zamanla çeşitli sorunlar ortaya çıkar. Duvarların renkleri solabilir, mutfak ve banyolarda su kaçakları veya tıkanmalar meydana gelebilir. Mutfak ve banyo dolapları eskiyip ihtiyacı karşılayamaz hale gelebilir. Bu tip sorunlar için eskiden alanında uzmanlaşmış ve deneyim sahibi ustalara başvurulurdu. Her mahallede boya badana ustası, tesisat tamircisi, sıva ustası, çatı tamircisi bulunabilirdi.
Günümüzde ise bu işleri profesyonel firmalar yapmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde mahalle ustaları neredeyse hiç kalmadı. Şimdi profesyonel dekorasyon ve tadilat firmaları binaların dış cephe ve iç mekân tadilat işlerinin tümünü tel elden ve kendi deneyimli personeliyle yapmaktadır. Böylece her işlem için farklı usta bulma sorunu kalmamıştır. Çekmeköy dekorasyon firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız da eski veya yeni her türlü ev, villa, yazlık veya iş yerlerinde lokal veya komple tadilat ve dekorasyon hizmetleri vermektedir.
Tadilat ve dekorasyon hizmetleri kapsamında dış cephe boya badana, mantolama, izolasyon işlerini, çatı tamiri ve yenileme işlemlerini, iç mekan kartonpiyer, alçıpan asma tavan, fayans ve zemin döşeme işlerini, su ve elektrik tesisatı tamir ve bakım işlemlerini, mutfak ve banyo tadilatlarını, balkon kapama, kış bahçesi uygulamalarını yapmaktayız. Bu hizmetlerden herhangi birini talep edebileceğiniz gibi, mekânınızda komple tadilat ve bakım hizmeti de talep edebilirsiniz. Firmamız her alandaki deneyimli ve usta personeliyle kusursuz bir hizmet verecektir.
Çekmeköy tadilat firmaları arasında kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti sağlamış ve en çok aranan firma durumuna gelmiş bulunuyoruz. Tadilat ve dekorasyon işleriniz için bizi çağrı merkezimizden günün her saati arayabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Keşif ekibimizde mimar, iç mimar ve mühendisimiz de bulunmakta ve mekânınız için en uygun tasarımı ve projeyi size sunmaktadır. Dekorasyon çalışmalarının bütçenize uygun olmasına da özen gösteriyoruz. Tadilat ve dekorasyon tamamlandığında modern, konforlu ve estetik bir yaşam alanına sahip olacaksınız.


İlginizi çekebilir

0 yorum