Çelik Raf Modelleri

Google+'da Paylaş!


Çelik raflar dış etkilere karşı oldukça dayanıklıdır. Ancak suyla temas etmemesine özen gösterilmesi gerekir. Suyla temas söz konusu olduğunda raf sisteminin alt tabakası plastikten yapılmaktadır. Ceylan çelik firması olarak sektörde en işlevsel ve en kaliteli raf sistemlerini yapan firmayız. Kurum ve işletmelerin ihtiyacına en uygun raf sistemlerinin imalatını yapıyoruz. Çelik raf sistemlerinin kurlumu da oldukça kolaydır. Raf sistemine ihtiyaç halinde ünite ilaveleri, raf ilaveleri yapılabilmektedir. Taşınırken veya başka ihtiyaç durumunda sökülüp takılması da son derece kolaydır.
Çelik raflar ihtiyaca göre oldukça farklı tasarımlarla hazırlanıyor. Markette, manavda, bir elektronik eşya mağazasında farklı çelik raf modelleri kullanılır. Duvara yaslanmış çelik raf modelleri, orta alanda çift yönlü kullanılan çelik raf modelleri daha fazla amaca hizmet etmektedir. Firmamız zengin çelik raf modelleriyle her türlü ihtiyaca en uygun çözümleri sunmaktadır. Çelik rafa ihtiyacınız olduğunda bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Size amaca uygun en ideal çelik raf sistemlerini yapacağız. Bunun için öncelikle ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz.

Elemanlarımız raf sistemlerini konacağı alanda ölçüm çalışması yapacak ve arşivlenecek veya depolanacak malzemenin niteliğini öğrenecektir. Tasarımcımız da hem malzemenin cinsine hem de alanın ebatlarına uygun raf modelini hazırlayacaktır. İmalatı kendi modern tesislerimizde, deneyimli personelle yapmaktayız. Standart çelik raflarda gri renk kullanılır. Ama istek olursa elektrostatik toz boya ile her renge boyanabilmektedir. İşlevsel özellikleri ve kolay kullanım özellikleri yanında firmamızın ürettiği çelik raf modelleri son derece ekonomik fiyatlara sahiptir. Kalite ve ekonomik fiyat, imalatta öncelikle önem verdiğimiz özelliklerdir. 

İlginizi çekebilir

0 yorum