Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Google+'da Paylaş!Ev ve iş yerlerinde her zaman su kaçağı, tıkanıklık gibi su tesisatı sorunlarıyla karşılaşabiliriz. Bazen tesisat kurulurken yapılan bir hata, bazen kalitesiz malzeme nedeniyle borulardaki yıpranmalar bu sorunlara neden olur. Sıva altında kalan boruları da göremediğimiz için sorunu zamanında fark edemeyiz. Özellikle de su kaçakları duvarlarda tahribat yapmaya başladığı zaman fark edilir. Duvarda sararmalar, nemlenmeler, dökülmeler oluşmaya başlar ve biz o zaman bir su kaçağı sorunu olduğunu anlarız. Ancak su kaçağının nerede olduğunu çıplak gözle anlayabilmek mümkün değildir. Çünkü su sızdığı noktada kalmayacak, duvarın içinde dolaşacaktır.
Böylece kaçak noktasından farklı bir yerde de bu belirtiler ortaya çıkabilir. Bu durumda yapılacak en doğru iş profesyonel bir firmaya başvurmaktır. Tesisat Ekibi olarak her türlü tesisat sorununuza hızlı, kaliteli ve garantili çözümler sunuyoruz. Son teknoloji modern cihazlarımızla ve deneyimli personelimizle tesisat sorunlarını temiz ve sıkıntısız bir şekilde çözüyoruz. Tesisat sorunu olduğunda en çok yaşanan sıkıntılardan biri servisin geç gelmesi ve saatlerce beklenmesi oluyor. Bu da ev veya iş yerindeki yaşamın aksamasına neden oluyor.
Ekibimiz de duvar altından görüntü alabilen modern teknolojik cihazlarıyla su kaçağı noktasını kolayca bulacaktır. Duvarlar veya fayanslar kırılmadan, sadece kaçak noktasında bir iki fayans çıkarılarak sorun çözülecektir.

Firmamız tesisat hizmetlerinde her zaman yeniliklerin öncüsü olmuştur. Şimdi de acil servis araçlarımızla mesai saatleri dışında da hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu hizmetimizle özellikle çalışan aileler ve acil durum yaşayanlar oldukça rahatlıyorlar. www.tesisatekibi.com sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Şehrin her iki yakasına de hizmet veriyoruz. Yapılan tüm işlemler için firmamızın bir yıllık garantisini de veriyoruz. Cihazla kaçak su tespiti size biraz pahalı gibi gelebilir. Ancak ekstra tadilat işleri olmayacağı için aslında daha da ekonomik olacaktır. 

İlginizi çekebilir

0 yorum