Özel Siemens Servisi İzmir'de Hizmetinizde!

Google+'da Paylaş!

Siemens marka buzdolabımız ile ilgili yaşadığımız büyük bir problem nedeniyle artık kullanılamaz halde olduğunu düşündük ve yeni bir ürün satın almanın kaçınılmaz olduğuna karar verdik!

Yeni bir ürün almak için an itibarıyla bütçemiz pek de uygun değildi ve ben de taksitle ürün almayı pek de tercih etmiyordum ancak sanırım bu kez mecburduk! Daha önce birçok kez servis hizmeti aldık fakat fayda etmedi ya da ekipler ürün ile fazla ilgilenmedi desek çok daha doğru olur!

Yeni bir firma denemekten bir şey kaybetmeyeceğimizi düşündüm ve İzmir Siemens Servisi yazarak Google üzerinden kısa bir araştırma yaptım. Karşıma ilk sayfada çıkan siemens servis firması en çok aranan ve en çok tık alan sitelerden bir tanesi idi ve bu da beni siteye çekti! Özel numarası ile kurumsal bir kimliğe sahip olan firma hakkında detaylı bir araştırma yaptım ve sonunda aramaya karar verdim.

Servis ekibi istedikten kısa bir süre sonra çalışmalar başladı ve kısa sürede evime gelen ekipler sorunu çözerek ürünün değişime ihtiyacı olmadığını belirttiler. Eğer ürün yenilemek istiyorsanız ve ürünlerinizden memnun değilseniz bir de bu firma ile çalışmanızı tavsiye ediyorum çünkü yıllardır arızalı olan ürünü kısa sürede tedavi ettiler ve kusursuz bir şekilde teslim ettiler.
 

İlginizi çekebilir

0 yorum