YİNE AYNI GÜVENCE

Google+'da Paylaş!Yenisini alınca bir garanti, özel servisten sonra bir garanti, Arçelik garantisi. Sadece onarmak yetmez, tercihe bağlı olarak, kaliteli ve özenli olmak, iyi ve başarılı bir sonuç çıkarmak lazım. İhtiyaç duyan herkese hitap edebilen Ataşehir Arçelik servisi, küçük ev aletleri dışındaki her şeyi yerinde tamir ediyor ve ilk aldığınız gün firmanın gereken her çözümü sizin için ürettiği hizmet anlayışını devam ettiriyor. Aradığınızda hazır, anlayışlı ve kapasiteli ekibiyle güveninize güven katıyor. Şikayetiniz nedir? Klimanız nereye monte olsun istersiniz? Düzenli Bakım yaptırmış mıydınız?

Teknik servis talep formunu doldurdunuz mu? Son teknoloji ürünlerine uygun bilgi ve donanıma sahip bir ekiple Yavuztürk Arçelik servisi uzun yılların tecrübesini bugüne taşıyor. Sorunu bildirdiğinizde problemmiş gibi görünen su akıntısının yerini alan 'hortumun yenilenmesi lazım' cümlesi, firmanın prensiplerine kadar varıp hızlı ve güvenilir şekilde çalıştığını yansıtıyor. Güler yüzünüz yeter. Bütün sorunlar geçicidir, biter. Geriye aklı başında bir yaklaşımla o konuyu nasıl çözdüğünüze dair bir şeyler kalabilir. Buna değer. Bir gün sonraki programı izleyeceğiniz için televizyonunuza kavuşmuş olmanız da iyidir elbette. Sorumlulukların sınırları var.


Arıza servisini aradınız mı? Tam zamanlı olarak hizmet veren, size en yakın Göztepe Arçelik servisi size yönlendirilecektir. Çevreye, müşterilerine saygılı, iş yerine sadakat ile sahip çıkan, alanında uzman kadrosuyla özel servishizmetinize hazır. Ürün ile alakalı olarak aklınıza takılan bir şey varsa, yine arayabilirsiniz, sorularınızı derin dondurucuya atmayın. Kendi bünyelerinde işlerine hakim oldukları kadar, hepsi sizlerle şekillenen tecrübelerle de sınandıklarını çok iyi biliyorlar. Yani gelişim bu çalışmanın bir parçası olmak zorunda. Arıza giderildikten sonra, ekibin işi bitmiş oluyor. Teşekküreder ve garanti kapsamında iyi çalışmalar diler. 

İlginizi çekebilir

0 yorum