1 Yıl Garantili Zanussi Servis Merkezi

Google+'da Paylaş!

Yıllardır verdiği kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin gönlünde taht kurmuş olan Zanussi markasının teknik servis hizmetini vermeyi kendine görev edinmiş Zanussi Servisi bu konudaki çalışmalarına hep yenilerini ekleyerek devam etmektedir. Kendileri için istedikleri her şeyi müşterileri içinde isteyen bir zihne sahip olan firmaya eşyalarını emanet edenler bu güne kadar hep haklı çıkmıştır. Firma kendi işine olan saygısını müşterilerine de yansıtarak teknik servis anlamında oldukça iyi işler çıkarmaktadır. Zanussi markası için kendini bu işe adayan firma bünyesinde çalıştırdığı yetenekli ve konusunda uzman kişiler ile bu alandaki başarısını katlamaktadır. Türkiye’nin büyük şehirlerinde bulunan teknik servisimize ulaşmak için www.zanussiservis.org adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetlerimizde ve taktığımız yedek parçaların daima 1 yıl garanti süresi vardır. Bu süreyi dilerseniz onarımı yapılan cihazlarınızın zaman zaman bakımı içinde kullanabilirsiniz. Zaman zaman yapılan bakımlar elektronik cihazların verimini ve ömrünü uzatır. Bu nedenle cihazlarınızdan daha çok fayda sağlamak için bu konuda bizi güvenle tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Müşterileri için her şeyin en iyisini isteyen Zanussi Servisi eşyalarınız içinde bu kıstası göz önünde bulundurmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerle bizi seçtiğiniz için ne kadar akıllı bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız. Türkiyenin büyük şehirlerinde en çok tavsiye edilen teknik servis olma özelliğimizle sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımız hiç durmaksızın deva etmektedir. Hizmetlerimizde sizleri huzursuz edecek hiçbir davranış yapılmamaya özen göstermektedir.

İlginizi çekebilir

0 yorum