Amfi Koltuğu Fiyatları

Google+'da Paylaş!


Günümüzde son derece şık, modern, konforlu, kaliteli ve uygun fiyatlı amfi koltukları üretilebiliyor. Artık eski amfi sandalyelerine mahkûm değilsiniz. Amfilerde verilecek eğitimin daha verimli olması için kaliteli ve konforlu amfi koltukları olması gerekiyor. Öğrenciler koltuklarda rahat etmeli, bel ve sırt ağrıları yaşamamalı ve derslere gereği gibi odaklanabilmelidir. Panelkon olarak her yapıdaki amfiler için en konforlu ve ekonomik amfi koltukları üretiyoruz. Bu güne kadar yaptığımız koltukların hem kalitesinden hem de fiyatlarından müşterilerimiz son derece memnun kalmıştır. Ürünlerimiz zengin model çeşitliliğine sahiptir ve amfi koltukları fiyatları da modellere göre değişmektedir.
Firmamız koltuk üretiminde tasarımdan üretime ve teslimata kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Öncelikle amfi koltuklarında oturanların rahat etmesi sağlanmalıdır. Bu amaçla koltukların sırt dayama ve oturak kısımları ortopedik özelliklerle yapılmaktadır. Kolçaklar kolların rahat etmesini sağlamaktadır. Yazı tablalı modellerde yazı tablaları rahatça not alınmasını sağlamaktadır. Oturak kısımları amfi salonunun büyüklüğüne göre açılır kapanır ya da sabit olarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitedir. Kumaş ya da suni deri malzemeler yanmaz, terletmez, renkleri solmaz, kolay temizlenebilir özellikler taşımaktadır.
Amfi koltuğu fiyatları da bu özelliklere göre belirlenir. Koltuk yanında amfilerde amfi sıraları da tercih edilir. İster amfi koltuğu, ister amfi sıraları olsun hepsinde kalite ve konfor sağlanmıştır. Amfi koltuğu, konferans ve seminer koltuğu imalatında çok sayıda firma bulunuyor. Ama hepsinde fiyatlar oldukça farklılık gösteriyor. Bu nedenle firmaların modellerini fiyatlarını karşılaştırdıktan sonra almaya karar vermelisiniz. Bu karşılaştırmayı yaptığınızda kaliteli amfi koltuklarının en uygun fiyatlarla firmamızda olduğunu göreceksiniz.

Amfi koltuğu çeşitlerimizi ve ürün detaylarını firmamızın internet sitesinde göreceksiniz. Beğendiğiniz modellerin siparişini web sitemizden verebilirsiniz. Model ve renk tercihinizi, ihtiyacınız olan koltuk adedini bize ilettiğinizde en kısa sürede koltuk üretimini tamamlıyor ve kargoya teslim ediyoruz. Toplu siparişlerde ise fiyatlarda ciddi indirimler yapıyoruz. Bunun için firmamızla iletişim kurabilir ve yeni fiyat teklifi alabilirsiniz. İstanbul içi nakliyelerde ise nakliye ücreti firmamıza aittir. Kaliteli amfi koltuklarını uygun fiyatlarla almak istiyorsanız en doğru adres Panelkon firmamızdır. 

İlginizi çekebilir

0 yorum