Sancaktepe Mutfak Dekorasyonu

Google+'da Paylaş!


Evimizde özellikle kadınların en çok zaman geçirdikleri yaşam alanı mutfaklardır. Günümüzün modern dekorasyonlu mutfaklarında konfor ve estetik üst düzeyde olduğu için zevkle yemek yapmanın yanında, aile bireyleri burada zevkle oturup yemeklerini yemekte ve çay saatlerini burada geçirmektedir. Eğer mutfağınız eski tip bir mutfak ise siz de mutfağınızı yenileyebilir ve konfor ve estetik katabilirsiniz. Zaten yeni bir ev alınsa bile kadınlar mutfaklarında kendi zevklerine ve kullanım ihtiyaçlarına göre bazı değişiklikler yapmak istiyor. Firmamız sancaktepe mutfak dekorasyonu işlerini modern ve şık tasarımlarla, konfor ve estetik kazandıracak uygulamalarla yapmaktadır.
Mutfak alanına en uygun tasarımın ve dekorasyonun yapılabilmesi için, alanın incelenmesi ve müşteri isteklerinin öğrenilmesi gerekiyor. Bu nedenle mutfak dekorasyonu için bizi aradığınızda öncelikle mutfak alanında keşif çalışması yapıyoruz. Tezgâh ve dolapların konulacağı yer, fayansların renk ve desen tercihleri, zemine döşemesinin nasıl olacağı, yeni duruma uygun su ve elektrik tesisatının nasıl yenileceği keşif çalışmasında belirleniyor. Mimar ve mühendislerden oluşan keşif ekibimiz daha sonra en işlevsel ve estetik projeyi hazırlıyor. Projeyi kabul etmeniz durumunda kullanılacak malzeme tespit ediliyor ve maliyet çıkarılıyor.
Firmamız dekorasyonun sizin bütçenize uygun olması için gerekli hassasiyeti göstermektedir. Her konuda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz işlerin planlamasını yapıyor ve bu plana göre çalışmalarına başlıyor. Sancaktepe mutfak tadilatı kapsamında fayanslar, zemin döşemeleri, tezgâh, lavabo, dolaplar sökülüyor, kırılıyor. Ortaya çıkan molozlar personelimizce temizleniyor. Elektrik ve su tesisatı yenilenerek dekorasyon işlerine başlanıyor. Tüm tadilat ve dekorasyon işlerini tek elden yürütüyoruz. Sizin farklı işler için ayrı ustalar bulmanıza gerek kalmıyor.

Tadilat ve dekorasyon işlerinin tek elden yürütülmesi hem zamandan hem de ekonomiden tasarruf edilmesini sağlıyor. Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmakta ve hızlı, garantili hizmet vermektedir. Zamanında teslimat da firmamızın ilkelerindendir. Kısaca bize mutfağınızın anahtarını teslim edeceksiniz ve belirtilen süre sonunda dekorasyon tamamlanmış olarak anahtarınızı teslim alacaksınız. Kusursuz bir işçilikle yaptığımız tadilat ve dekorasyon sonunda mutfağınız hayal ettiğiniz gibi olacak, konfor ve estetik kazanacaktır. Mutfakta çalışmak ve yemek saatlerini burada geçirmek artık çok daha zevkli olacaktır. 

İlginizi çekebilir

0 yorum