Klimalarınızın Bakımlarını Üsküdar Arçelik Servisi Yapıyor.

Google+'da Paylaş!


Her kullanım alanının vazgeçilmez eşyaları arasında olan Klimalar hayatımızda lüks kullanım aracı olmaktan çıkarak tamamen ihtiyaç eşyası haline geldiğini görüyoruz. Klima almadan önce dikkat etmemiz gereken birçok konu olduğundan Üsküdar Arçelik Servisi olarak bu konuda size bilgilendir amaçlı bir yazı hazırlamak istedik.
Arçelik klimalar hem yerli üretimden dolayı hem de fiyat performans olarak ülkemizde sınıfları arasında listelerin üst sıraların olmaktadır.
Kullanıcılarımızın bize en çok sorduğu soruların başında “Kullanacağım alan şu kadar metre kare hangi güçte (BTU) bir klima almalıyım.”
İlk olarak bu tür sorunun en iyi cevabını size özel servisler verebilmektedir. Çünkü BTU konusu dikkat edilmesi noktalardan bir tanesidir.
Arçelik Klima montajı konusunda tecrübeli Arçelik servisleri arasında olan Pendik Arçelik Servisi yetkilisi yaptığımız görüşmede Arçelik klima alacak kullanıcıların istedikleri her zaman adreste belirttiğimiz iletişim numaralarından ulaşarak akıllarına takılan soruları sorabilecekleri ve özellikle kullanacakları alanlara en uygun klima seçiminde yardımcı olduklarını belirttiler.
BTU konusunda en çok dikkat etmemiz gereken şehir efsanesi durumuna gelmiş gerçek dışı alan hesaplamalarından kaçılması gerekmektedir. Şu kadar alana şu kadar BTU klima almanız lazım diye cevap birinin sizi yanlış yönlendirebileceğini unutmamanız gerekir. Çünkü Klimalarda BTU hesabı yaparken mekanın aldığı güneş ışığı hesabı, kullanılan yapının dış cephe izolasyon durumu, ve insan sirkülasyonu gibi bir çok konunun beraber düşünülmesi gerekmektedir.
Klima alımı yaparken dikkat etmeniz gereken diğer önemli bir konuyu da Kurtköy Arçelik Servisi tarafından yapılan açıklamada görebiliyoruz. Artık ülkemizde İnverter klimalara teşvik olduğu için alacağımız klimalarda inverter özelliğini olmasının altı çizilmektedir.
Klima alımı yaparken BTU ve İnverter özelliklerini yanında çalışma sesi, harcadığı elektrik miktarlarının da dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz.


İlginizi çekebilir

0 yorum