Çelik Raf Üniteleri İstanbul

Google+'da Paylaş!


Çelik raf İstanbul piyasası olduğu kadar tüm iş ve dış piyasaya ürettiğimiz ürünlerdir.  Özel kurum ve kuruluşlara olduğu kadar kamu kurumlarına da ürettiğimiz ürünlerdir. Her alanda dosyaların arşivlenmesi, sergilenmesi amacıyla tasarlanan ürünlerdir. Çelik raflar, portatif özellikleri ile kolay kurulan ve kolay kullanılan ürünlerdir. Ar-Ge ve tasarımını yaptığımız çelik rafların üretimi yanında satış ve pazarlamasını da yapmaktayız. Yine ürünlerimizin satış sonrası hizmetini de vermekteyiz. Rafların tasarımları depolanacak ve sergilenecek ürün özellikleri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Plastik taban, çelik raf profili, somun ve cıvatalarla bağlanan, profil ayakları bir bütünü oluşturan raf sistemlerimiz profesyonel ürünlerdir. Derinlik ve yükseklikleri de ürünler göz önüne alınarak üretilen sistemlerdir. Böylece arşivlenecek ve sergilenecek ürünleri uzun yıllar boyunca üzerlerinde taşıyabilecek ünitelerdir.
Çelik raf sisteminde kullanılan çelik raf profilleri üzerinde yaklaşık olarak 25 mm aralıklarla yatay ve dikey bir biçimde bulunan delikler oluşturulur. Bu delikler oluşturulduktan sonra büküm hanelerce bükümünün yapıldığı çelik raf profilleri boya işlemine hazırlanır. Zaman içinde herhangi bir paslanma oluşmaması için boya işlemi öncesinde yağı alınarak, pasivasyon işlemi yapılır. Bu ayrıntılı üretim aşamaları ile çelik raf ünitelerinin dayanıklılığı ve ömrü artırılır.  Raflarımız standart renklerimiz yanında müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı renklerde boyama yapılabilmektedir. Dayanıklılık ve fonksiyonellik kadar ürünlerin kullanıldıkları alanlar ile bütünlük sağlayabilmelerini de amaçlıyoruz. Uzun yıllar güvenle ve zevkle kullanılacak ürünler olarak hizmet verir.

 Üretim sonrasında rafların kurulumu da tarafımızca yapılmaktadır. Demonte olan ürünler montaj alanına özel paketlerle korunaklı bir şekilde ulaştırılır. Rafların profesyonel ekibimiz tarafından montajı yapılır. Kolay kurulumu olan demonte ürün gruplarıdır. Kolay kurulabilen ürünler ile kullanım alanlarında ve üzerlerinde kolayca değişiklik yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Satış sonrası hizmeti de veren firmamız personeli tarafından istenirse gelip değişiklik yapılabilmesi mümkündür. Tüm bunların yanında standart üretimlerimiz üzerinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişiklik yapılabilmektedir. Yine tamamen müşterilerimize özel üretimler de yapılabilmektedir. Yerinde sipariş alınıp, ölçülendirme ve projelendirme yapılarak üretilmektedirler. Böylece tamamen siparişe özel üretimler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

İlginizi çekebilir

0 yorum