Stonewrap Kültür Tuğlası Modelleri

Google+'da Paylaş!


Son yıllarda yapılar kültür taşları ve kültür tuğlalarıyla kaplanıyor ve mükemmel bir estetik kazanıyor. Farklı renk ve büyüklükteki kültür taşı ve tuğlaları binalara bazen tarihi bir görünüm bazen de doğanın bir parçası görünümü kazandırıyor. Taş ve tuğla tarihte her zaman en önemli yapı malzemeleri olmuştur. Tarihi binalarda taşların sağladığı güzellik bugün bile hepimizde hayranlık uyandırıyor. Bu güzellikler günümüzün modern yapılarına da taşınmak isteniyor. Ama günümüzün yapı teknolojileri taş ve tuğla kullanımına uygun değildir. Bu eksikliği kültür taşları ve kültür tuğlaları dolduruyor.
Doğada bulunan binlerce çeşit taştan uygun olanların kalıpları çıkarılıyor ve doku özellikleri aynen verilerek kültür taşları üretiliyor. Yine eski yıllarda kullanılmış tuğlaların renk ve şekil özelliklerine bire bir benzeyen kültür tuğlaları üretiliyor. Kültür taşlarının ve tuğlalarının en öenmli özelliği doğal olanlarına göre çok daha hafif ve kullanışlı olmalarıdır. Duvarlar çok rahat ve pratik bir şekilde kaplanabilmektedir. Ayrıca doğal taş ve tuğlaya göre çok daha ekonomiktir. Ama aynı görselliği vermektedir. Stonewrap kültür taşları ve tuğlaları ise ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerdir.
Stonewrap kültür tuğlalarıyla her tür binanın dış cephe duvarlarını kaplayabilir ve binaya muhteşem bir görsellik katabilirsiniz. Ayrıca evlerin, ofislerin, villaların, cafe, restoran, otel, okul, hastane gibi mekânların iç duvarlarını süsleyebilirsiniz. Bahçe duvarlarına, şömine ve barbekü duvarlarına, baca duvarlarına beyaz antik tuğlası ile doğal bir görsellik kazandırabilirsiniz. Her türlü mekâna uygun, her zevke hitap eden Stonewrap kültür taşı ve tuğlalarını Stonewrap markasının ana bayisi olan Uğur Ticaret firmamızda bulabilirsiniz.

Firmamızın web sitesinde beyaz antik kültür tuğlası ve diğer kültür tuğlası çeşitlerimizi, kültür taşı çeşitlerimizi ve uygulama örneklerimizi görebilir, Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Ürünler özel paketlerinde ve kullanıma hazır halde gönderilmektedir. Uygulama alanına ne kadar ürün gerektiğini hesaplamamız için alanın uzunluk ve yükseklik ölçülerini bildirmeniz yeterlidir. Tabi toplam ölçüden pencere ve kapı ölçüleri çıkarılmalıdır. Siparişler üç gün içinde kargoyla gönderilir. Uğur Ticaret olarak ayrıca istek halinde uygulama hizmetleri de veriyoruz. 

İlginizi çekebilir

0 yorum