Tribün Koltukları Firmaları

Google+'da Paylaş!


Futbol, voleybol, basketbol gibi spor karşılaşmaları açık ya da kapalı spor salonlarında yapılır. En kalabalık seyircisi olan futbol maçları binlerce kişilik stadyumlarda yapılırken diğer spor etkinlikleri daha küçük spor salonlarında yapılır. Ama hepsinin ortak özelliği seyirciler için ayrılmış bölümlerin olmasıdır. Seyirciler maçların oynandığı sahanın etrafında tribün dediğimiz bölümlerde oturur. Tribünler basamaklar halinde yükselir ve herkesin rahat bir şekilde sahayı görmesi sağlanır. Seyircinin oturduğu bu bölümlerde seyirci koltukları, protokol koltukları, basın koltukları, yedek oyuncu bekleme koltukları gibi farklı modellerde tribün koltukları kullanılır.
Panelkon firması olarak stadyumlara, açık ve kapalı spor salonlarına sağlam, dayanıklı, şık koltuklar üretiyoruz. Bu alanda çok sayıda firma bulunsa da firmamızın ürünleri gerek üretim kalitesiyle gerekse modelleri ve fiyatlarıyla sektörün en beğenilen ürünleri arasında bulunuyor. Tribün koltukları pvc, plastik ya da polipropilen hammaddeyle yapılıyor. Ayrıca alev geciktirici, mukavemet arttırıcı özellikler de ekleniyor. Tribünlerde öfkeli seyircinin en çok zarar verdiği eşya koltuklar oluyor. Bu nedenle koltukların sağlam ve dayanıklı olması çok önemlidir.
Birçok firma tribün koltuğu üretiminde istenen sağlamlığı ve dayanıklılığı sağlayamıyor. Bunun yanında da kaliteli ürünler gibi yüksek fiyatlar talep ediyor. Bu nedenle koltuk alacağınız firmayı doğru seçmeli, firmaların yaptıkları işleri incelemeli ve referanslarını öğrenmelisiniz. Ayrıca bazı firmalar ürünleri zamanında teslim etmeyerek sizi sıkıntıya sokabilir. Kaliteli üretim, zamanında teslimat ve uygun fiyat konusunda tribün koltuğu firmaları arasında en güvenilen firmalardan biri de Panelkon firmamızdır. Koltuk üretimini teknolojik yeniliklerle güçlendirdiğimiz kendi tesislerimizde yapıyoruz. Tribünlerde binlerce koltuk kullanılmaktadır. Bu nedenle seri üretim yapılması gerekir. Firmaların seri üretim için yeterli altyapısı yoksa tribün koltuğu üretimi yapamaz.
Firmamız hizmet kalitesiyle de sektörün öne çıkan firmalarından biridir. Keşiften üretime, nakliyeden kuruluma kadar kusursuz ve hızlı hizmet vermekteyiz. Seyirci tribün koltukları zemine üç ya da dört noktadan vidayla sabitlenir. Sabitleme işlemini firmamızın elemanları yapmaktadır. Koltuk çeşitlerimizi ve fiyat bilgilerini web sayfamızda da görebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine koltuk üretimi yapıyoruz. Kaliteli, sağlam, dayanıklı ve ekonomik tribün koltuğu çeşitlerimizi görmeden karar vermeyiniz.


İlginizi çekebilir

0 yorum