Klasik Mobilya Takımları

Google+'da Paylaş!


Dekorasyonda ve dekorasyonun en önemli parçaları olan mobilyalarda tercih edilen tarzlar dönem dönem değişiyor. Bazı dönemlerde modern tarz mobilyalar yaygınlaşırken bazı dönemlerde de klasik veya lüks tarz mobilyalar daha çok tercih edilebiliyor. Ancak klasik mobilyalarda el emeği çok olduğu için üretimi daha az oluyor, seri üretim modern mobilyalara göre daha pahalı oluyor. Bu nedenle klasik mobilyaları daha çok orta ve üst gelir grubundaki kişiler tercih ediyor. Bu kişiler zengin ve lüks yaşam tarzlarını klasik mekân dekorasyonu ve klasik mobilyalarla da yansıtmaya çalışıyor. Ahşap malzeme, pahalı kumaşlar, oyma ve süslemeler klasik mobilya çeşitlerinin en belirgin özellikleridir.
Onat mobilyada klasik mobilya çeşitlerinin en güzel örneklerini bulacaksınız. Firmamız mobilyalarda kalite ve estetiğe aynı oranda önem veriyor. Ahşap olarak ceviz, kayın, maun, ıhlamur gibi ağaç malzemeleri kullanıyoruz. Kumaşta ise kadife, ipek, saten ve brokar en çok kullandığımız ürünlerdir. Kumaşların renk ve desenleri klasiğin ağırbaşlılığını ve zenginliğini yansıtmaktadır. Kahve, bej, beyaz, kırmızı, lacivert, bordo, koyu yeşil ve sonbahar renkleri klasik mobilyaların vazgeçilmez renkleridir.
Oyma ve süslemelerde ise geçmişte kullanılan motiflerden esinlenmekteyiz. Geometrik desenler, çiçek ve yaprak motifleri tamamen el işçiliğiyle yapılmaktadır. El işçiliği oyma ve motifleri, göz alıcı renkleri ve muhteşem tasarımlarıyla klasik mobilya takımları evlerde mükemmel bir görsellik yaratmaktadır. Mobilya takımları klasik aksesuarlarla tamamlandığında ise daha da zengin bir görsellik ortaya çıkmaktadır. Zenginliğe ve ihtişama önem verenler için klasik mobilyalar en ideal ürünlerdir. Ayrıca klasik mobilyalar özel tasarımla hazırlandığı için aynı modeli başka bir yerde göremeyeceksiniz.

En zengin klasik mobilya çeşitlerini firmamızın ürünleri arasında bulacaksınız. Mobilya çeşitlerimizi artık www.onatmobilya.com sitemizde görebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Klasik salon takımları, yatak odası ve yemek odası takımları, berjerler ve aksesuarlar çeşitlerimiz arasında bulunuyor ve her zevke hitap ediyor. Modellere dilediğiniz kumaşları ve renkleri de uyguluyoruz. Özel siparişleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Klasik mobilyalar diğer tarzlara göre daha pahalı olarak bilinir. Ama firmamızda bütçenize uygun fiyatlarla mobilya çeşitlerini bulacaksınız. Kaliteli, konforlu ve estetik klasik mobilya için en doğru adres onat mobilyadır. 

İlginizi çekebilir

0 yorum