İstanbul Lokmacı

Google+'da Paylaş!

               
Tatlı sevmeyen insan yoktur herhalde. Varsa bile çok istisna kalır. Çünkü gelenek ve kültürümüz itibariyle tatlı ve tatlı çeşitlerini oldukça severiz. Cenazelerimizde dahi helva ve lokma dağıtan bir milletiz. Sizce da tatlıyı sevmiyor muyuz? Bu nedenle çoğu organizasyonlarımızda, verdiğimiz yemek davetlerinde tatlı olmazsa olmazlarımızdandır. Özellikle lokma tatlımız kültürümüzde çok ayrı bir yere sahiptir. Kültürümüzün bir parçası olan lokma tatlısını en iyi güzel ve lezzetli şekilde üreten ve sunan bir firma olmayı başarmış helallokmacim.com İstanbul ilimizde sizlere n iyi şekilde hizmet vermektedir. Firmamızın üretmiş olduğu lokmaların içerisinde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi ve glikoz şurubu bulunmamaktadır. Tamamıyla doğal ve hijyen kurallarına göre ürettiğimiz lokmalar helal sertifikasına da sahiptir. 
                İstanbul lokma düğünlerinizde, nişanlarınızda, cenaze törenlerinde, ölüm yıldönümlerinde, mitinglerde ve daha birçok organizasyonda tercih edilebilmektedir. Firmamızın ürettiği lokmalar istediğiniz miktarda yapılabilmektedir. İster 500, ister 5000 isterseniz de 50000 kişilik lokma siparişi alabiliriz. İstediğiniz miktarda lokmayı en uygun sürede üretip sizlere ulaştırabiliyoruz. Tabii hizmetimiz bununla da sınırlı değil. Lokmalar için ayrıca tabak çatal almanıza da gerek yok. O ihtiyaçlarınızı da biz ücretsiz olarak sağlıyoruz. Tabak, çatal, ulaşım ve dağıtım hepsi bizden. Siz sadece sipariş verin geri kalanını düşünmeyin. İstanbul lokma tüm imkânlarıyla sizlerin yararlanmasını sağlamaktadır.
                Sıklıkla bizlere iletilen sorulardan olan lokmalarınız nasıl oluyor sorusunu birde burada cevaplandırmış ve açıklamış olalım. Lokmalarımızdan yuvarlak olanı saray lokma diğer delikli olanı ise İzmir lokma olarak adlandırılmaktadır. Siz lokma siparişi verdiğinizde bizde tabaklara saray lokmadan en az 5 İzmir lokmadan da en az 3 tane koyuyoruz. Tabi bu sizin isteğinize veya misafir sayınıza göre değişiklik gösterilebilir. Sizler de İstanbul lokma hizmetinden yararlanmak için sitemizi ziyaret ediniz.

                

İlginizi çekebilir

0 yorum