İstanbul Kartal Konut Projeleri

Google+'da Paylaş!


İstanbul’da bin daireli, 2 bin, 3 bin daireli konut projeleri şehir yaşamında yeni bir tarzın gelişmesine de neden oluyor. Bu konut projelerinde günlük yaşamda ihtiyaç duyulan her şey bulunabiliyor. Açık ve kapalı spor alanları, cafe ve restoranlar, alışveriş caddeleri ve marketler, açık- kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun parkları, kreş, yürüyüş ve bisiklet yolları, ünlü markaların yer aldığı mağazalar, konut projelerini şehir içinde yeni bir şehir haline getiriyor. Her türlü ihtiyacın karşılandığı imkânları sunan İstanbul konut projeleri, şehrin karmaşasından uzak, huzurlu ve sakin bir yaşam sunuyor. Bütün bu imkânlar şehir yaşamını da değiştirmeye başladı.
İstanbul’da gerek kentsel dönüşüm kapsamında gerekse yeni yerleşime açılan bölgelerde her bütçeye ve her aile yapısına uygun tamamlanmış veya devam eden yeni konut projeleri bulunuyor. İstanbul Elexia Levent projesi, Levent metro istasyonuna, Kanyon ve Özdilek alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunuyor. 1+1, 2+1 dairelerin fiyatları 600 bin ve 800 bin liradan başlıyor. 2+1 den 8+1 e kadar konut seçeneklerinin olduğu Beylikdüzü Marmara Konakları projesinde teslim tarihi 2018 olarak planlanmış.
900 konut ve 40 ticari üniteden oluşacak Küçükçekmece Babacan Port Royal Projesinde ise 1+0 dan 3+1 e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Yapımına yakın bir zamanda başlanacak olan projede daire fiyatları henüz belirlenmemiştir. Konut ve ticari üniteleriyle karma olarak yapımına başlanacak olan Nidapark Denizatı ve Nidapark Bomonti konut projeleri şimdiden ilgi odağı olmaya başladı. Konut projelerinde son yıllarda Anadolu Yakası daha çok tercih edilmeye başladı. Kartal konut projeleri, Maltepe konut projeleri, Ataşehir konut projeleri, Kadıköy Konut Projeleri İstanbul’un farklı yerlerinde çalışanlarca tercih ediliyor.

Herkes aile yapısına ve bütçesine uygun konutlarda yaşamak ister. İstanbul konut projeleri size hayal ettiğiniz konut fırsatlarını sunuyor. 1+1 den 5+1 e kadar konut seçenekleri, 100 bin liradan başlayan ve 1.000.000 liraya varan fiyatlar, farklı ödeme kolaylıkları sunan konut projeleriyle siz de hayal ettiğiniz konutu alabilirsiniz. İstanbul konut projeleri, konumları, lokasyonları, fiyat bilgileri gibi proje bilgilerini emlakdream.com sitemizde bulabilirsiniz. 

İlginizi çekebilir

0 yorum