Sarıyer'in En Kaliteli FRANKE Servisi ile Tanışın!

Google+'da Paylaş!


Dünyaca ünlü mutfak araç ve gereçleri üreten marka Franke için en kaliteli ve en iyi özel servis hizmetini Sarıyer’de almanız için Özel Franke Servis Sarıyer firmamız yıllardan beri faaliyet göstermektedir. Franke birçok insanın mutfağına anlam katan, hayatını kolaylaştıran ve mutfakta vakit geçirmeyi çok daha eğlenceli bir hale getiren çok sayıda mutfak araç gereci üretmektedir. Franke ürünleri arasında davlumbaz, fırın, ocak, çöp sistemleri, armatür, evye gibi ürünler yer almaktadır. Her bir ürünü için özel araştırma ve geliştirme projelerini hayata geçiren Franke için kalitesine uygun olarak özel servis hizmeti almak istiyorsanız doğru adrese geldiğinize emin olabilirsiniz.

Hizmet kalitemiz yılların tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile İstanbul’un gözde ilçelerinden biri olan Sarıyer’de hizmet vermektedir. Franke kalitesinde servis hizmeti sağlamak için çalışan ve son teknoloji ekipmanları ile kendi donanımlarını her geçen gün biraz daha artıran uzman ekibimize güvenle emanet edebileceğiniz Franke ürünleriz teknik süreç tamamlandıktan sonra ilk günkü kadar sağlam ve dayanıklı bir biçimde size teslim edilecektir. Cihazlarınızın durumlarını sorgulamak başta olmak üzere her türlü talebinize cevap vermek için 7/24 hazırda bekleyen çağrı merkezi hattımızda müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamaktadır. Ürünler için yapacağımız tüm yedek parça değişimlerinde yüzde 100 orijinal olmak üzere Franke parçalarını kullanmaktayız.

Özel servis detaylarımızın devamında ise hızlı servis imkanımız bulunmaktadır. Hızlı servis sayesinde tamir sürecini kısaltıyor ve cihazlarınızı kısa zaman içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Tüm Franke bakım, onarım, montajlama gibi teknik ihtiyaçlarınız için bir yıl garantili Özel Franke Servis Sarıyer hizmetinizde olup kalitesini daha da yükseltmektedir. En sevilen uygulamalarımızdan biri olan aynı gün servis ile hizmet vermekteyiz.

İlginizi çekebilir

0 yorum