Belediye İlaçlama

Google+'da Paylaş!

Haşereler, insan ve hayvan sağlığını etkileyebilecek tehditleri barındırabilen canlılardır. Uzmanlar, sıtma ve veba gibi hastalıkların sebebinin bu istenmeyen canlılar olduğu konusunda hemfikirler. Bu noktadan bakıldığında, hayatı sorunlu hale getiren etkenlerden biridir şüphesiz haşereler... Haşerelerin kemirgenler ve böcekler olarak 2 farklı gruba ayrıldıklarını ve böceklerin; dünyada yaklaşık 2 milyon türünün olduğunu ve dünyadaki hayvan sayısının yaklaşık % 90’ı civarında olduklarını konunun uzmanlarından öğrenmekteyiz. Bir diğer tür olan kemirgenlerin de genel olarak fareler ve sıçanlar olarak karşımıza çıktığını; elbise ve eşyalarımıza hatta bazı durumlarda da direkt olarak insanlara saldırdıklarını biliyoruz. Haşere türlerinden ikisinin de insan sağlığına olumsuz etkilerinin olduğunu ve görüntüleriyle de yeterince rahatsızlık verici olduklarını görmekteyiz. İstenmeyen bu canlılara karşı Belediye İlaçlamanın, sizleri yalnız bırakmadığını belirtmek isteriz. Web sitemizden iletişim bilgilerimizle bize ulaşarak gerekli yardımı alabileceğinizi bilmelisiniz.
Kapalı mekânlardaki böceklerin genellikle; tahtakurusu, hamam böceği, bit, pire, kalorifer böceği, toz böceği, halı böceği, saçkıran böceği ve bazı durumlarda karıncalar olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. İnsan ve evcil hayvan hayatına olumsuz birçok etken sunabilen haşerelere karşı mücadelenin küçümsenmemesi gerektiği, konunun uzmanları tarafından dile getiriliyor. Evlerimizi ve işyerlerimizi mesken tutan haşerelere karşı Sağlık Bakanlığından onaylı, sertifikası bulunan firmalara başvurulması gerektiği ve market ilaçlarının mücadele için yeterli olmadığı ve kesinlikle profesyonel ekiplerce mücadele edilmesi gerektiği, uzmanların dile getirdikleri bir başka nokta. Hayatımızın en değerli varlığı olan sağlığımızı korumak için, Belediye İlaçlamanın haşerelere karşı oldukça seri ve profesyonel bir şekilde etkili sonuçlar aldığını biliyor muydunuz?

Ailelerin göz bebeği yavruların da bu istenmeyen zararlıların tehdidi altında olduğunu düşündüğümüzde, durumun vahametini daha iyi anlayabiliriz. Amatör yöntemlerle etkili bir mücadelenin sonuç doğurmayacağına emin olabilirsiniz. Kendinizi ve maddi imkânlarınızı heba etmeyin; işin uzmanı varken fantezilerle uğraşmayın. Sertifikalı, uzman, gereken etkin mücadeleyi sağlayabilecek yöntemlerimizle bu işin bizim işimiz olduğunu neden kabul etmek istemiyorsunuz. Belediye İlaçlama olarak bu işi gayet profesyonelce yaptığımıza siz de şahitlik edeceksiniz. Adres ve telefonlarımıza başvurarak gereken seri ve etkili mücadeleyi siz de göreceksiniz.

İlginizi çekebilir

0 yorum