SeaPearl Ataköy İstanbul'da Bir İlki Gerçekleştiriyor

Google+'da Paylaş!

İstanbul’da denize sıfır ilk premium proje olarak tasarlanan SeaPearl Ataköy, kusursuz yaşamın kapılarını açıyor. Denizi gökyüzüyle buluşturan görkemli yapısıyla beraber; 1+1 den 4,5+1 e kadar daire seçenekleri sunuyor. İhtişamlı yaşam arayışı içerisinde olanların beklentilerini karşılamak adına tasarlanan proje, mavinin her tonuyla iç içe olabilmeye olanak tanıyor. Denizle iç içe olan konutlarda her gün benzersiz detaylarla güne başlamak ve günü tamamlayabilmenin mümkün olmasıyla beraber, son derece lüks yaşam standartları SeaPearl Ataköy ile geliyor. Tutkulu mimari anlayışının yansıtıldığı konutlarla beraber hem dış hatlar hem de iç hatlar özel olarak tasarlanıyor. Kat bahçelerin doğallıyla beraber, hayatın tadını çıkarabilmek adına her detay kaliteyle buluşuyor.

  SeaPearl Ataköy Benzersiz Estetiği Getiriyor

  SeaPearl Ataköy’de, estetik açıdan her detay düşünülüyor. Modernize edilmiş motiflerle birlikte oluşturulan yapılarda, girişten itibaren mükemmelliğini ön planda tutuluyor olması benzersiz özelliklerin hayatın içerisine ulaşmasını sağlıyor. SeaPearl Ataköy’deki yaşam alanlarındaki her bir oda, Marmara Denizi’nin eşsiz görselliğini izleyebilmeyi sağlıyor. Haftanın her günü muhteşem manzara eşliğinde kat bahçenizde benzersiz bir keyfi yaşayabilmenizin mümkün olmasıyla beraber hayatın yorucu temposundan uzaklaşabilmeniz, evinizin rahatlığıyla buluşuyor. Peyzaj alanının sahil ile bütünleşiyor olmasıyla beraber, araç olmadan bu noktanın tadını yaşayabilmenizi mümkün hale getiriyor. Dünyanın en kaliteli markalarıyla beraber tasarlanmış olan yaşam alanlarında, her an zarafeti ve asilliği bir arada yaşayabilmenizi sağlayan SeaPearl Ataköy projesinde her açıdan üst düzey bir yaşamın keyfine varabilirsiniz.

 Kusursuz bir ahenk ile tasarlanan yaşam alanlarıyla beraber aynı zamanda birbirinden farklı olanakların deneyimlenebileceği konseptiyle beraber SeaPearl Ataköy prestijin öncüsü oluyor.

İlginizi çekebilir

0 yorum