Oto Ekspertiz

Google+'da Paylaş!


Günümüzde ikinci el piyasası epey hareketli bir konuma sahip durumdadır, ikinci el araç seçiminde en önemli konu ise araca oto ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertiz terimi aracın a’dan z’ye incelenmesi anlamına gelir. Bu inceleme sırasında aracınızla ilgili aklınıza gelen herşey tek tek incelenmeye başlanır. Motor kontrolü, elektronik aksamı, kaporta boyası kontrolü, yasal sorgulama gibi pek çok şey bu işlem sırasında sorgulanmaya başlanmaktadır. Aracı kiralamadan önce aracın daha yakından tanınmasına olanak sağlayan bu işlem, aracın daha güvenilir bir sürüş imkanı sunmasına neden olacaktır. Bunun yanında satıcının araç için istediği ücrette, araçta bulunan sorunlara bakılarak yeniden değerlendirilir. Bu nedenle yapılan ekspertizin kaliteli bir şekilde ortaya çıkması önemlidir. Mutlaka işinin uzmanı konuya hakim olan ustalar tarafından yapılması gerekir.

Oto Ekspertiz Servisi:

Oto ekspertiz açısından pek çok imkan sunan adresimiz, işlemin daha kolay yapılabilmesine olanak sağlayacaktır. Oto ekspertiz alanında sorun çıkmaması ve işlemin özenle yapılabilmesi adına, başvuracağınız yere mutlaka doğru karar vermelisiniz. Aksi halde kötü sürprizlerle karşılaşmanız kaçınılmaz bir durum olacaktır. Bu konunun en iyisi olmuş ustalarımız, araç durumunuzu en ince ayrıntısına kadar inceler. Bunu çok kısa süre içinde yerine getirdikleri için, zaman açısından herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Ekspertiz konusunun diğer önemli noktası ise aracın yasal sorgulamaları ile konulardır. Hasar kaydı ve yasal sorgulamaları, bazı satıcılar gerek gördüğü için saklama gereği duyarlar. Bu konunun ayrıntılı bir şekilde incelenmesi oldukça önemli bir konudur. Kaza sorgulamasını ve yasal sorgulamaları başarılı bir şekilde yerine getiren adresimiz, bu konuda başınızı ağrıtacak konuların ortadan kaldırılmasına olanak sağlar. Böylelikle aldığınız ikinci el aracı istediğiniz süre boyunca güvenilir bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
Özellikle kaporta boya konusunda pek çok insanı hüsrana uğratacak şeylerin olması kaçınılmazdır. Bazen kaza sırasında tarafların anlaşmasından dolayı kaza kaydı yaratılmadan bu iş geçiştirilebilir. Ama ekspertiz hizmeti bunun da ortaya çıkarılması açısından doğru bir adres olmuş durumdadır. Aracın kaporta ve boya kontrolünü yapan servis, sizi bu tarz durumlardan kurtarmak adına da benzersiz bir adres olmuş durumdadır.

İlginizi çekebilir

0 yorum